listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Η Κρήτη παίζει μπάλα

Για δεύτερη συνεχόμενη Δευτέρα το athleticradio.gr σας προσφέρει στο «πιάτο» όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από το περιφερειακό πρωτάθλημα μέχρι και την ΄Γ κατηγορία των τοπικών πρωταθλημάτων.

Το athleticradio.gr για δεύτερη συνεχόμενη Δευτέρα σας προσφέρει όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από το περιφερειακό πρωτάθλημα μέχρι και τα τοπικά πρωταθλήματα του Ηρακλείου. Ξεκινάμε από το περιφερειακό πρωτάθλημα.

Περιφερειακό ΠΑΟΚ-Μοχός 0-1 Κουράκης Αλμυρός-Σπάθα 2-1 Στρατήγης,Βλισνάκης-Χουτρής Γιούχτας-Ασίτες 3-0 Μπαδιεριτάκης, Τσαφαντάκης(2) ΑΟΧ-Ηρόδοτος 1-0 Ζιάκας Κριτσά-ΕΠΑ 2-0 Σταυρακάκης(2)

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Μινώταυρος 4-0 Δεδελετάκης(2), Κουτούζος, Τσιτλακίδης Επισκοπή-Αστέρας Περάματος 1-1 Γουλόπουλος-Τσουπάκης Πλατανιάς-Αετός Ανωγείων 4-0 Λειβαδίτης(3), Καρίμπας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Αναγέννηση Ιεράπετρας 6 Πλατανιάς 6 ΑΟΧ 6 Επισκοπή 4 Αστέρας Περάματος 4 Γιούχτας 3 Κριτσά 3 Αλμυρός 3 Μοχός 3 Σπάθα 3 Ασίτες 3 ΕΑΠ 1 Μινώταυρος 1 Ηρόδοτος 0 ΠΑΟΚ 0 Αετός Ανωγείων 0

Ά ΕΠΣΗ ΑΕΚ-ΕΓΟΗ 1-0 Ζανελάρης Δίας-Μινωική 0-3 Πατεράκης(2), Παπουτσάκης

Μαραθώνας-Τυμπάκι 1-1 Βολιτάκης-Κουκουλάκης

Αστέρας Μυρτιάς-Εθνικός 1-1 Καπελώνης-Δημήτρης

Τύλισσος-ΠΑΝΟΜ 2-2 Βελιγραντάκης, Καλέας-Περάκης, Πατούνας

Ραύκος-Ζαρός 1-0 Παναούσης

Ρούβας-Δειλινά 4-0 Δαριβιανάκης, Ξημεράκης, Αναστασάκης, Χριστοδουλάκης

Γαρίπα-Πατούχας 1-1 Βασιλάκης-Νικηταράς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΕΚ 15 Μινωική 13 Ραύκος 12 Ρούβας 10 Πατούχας 10 Κεραυνός 9 Μαραθώνας 8 Γαρίπα 8 Τύλισος 7 ΠΑΝΟΜ 7 Τυμπάκι 7 Αστέρας Μυρτιάς 5 Εθνικός 4 Δειλινά 4 ΕΓΟΗ 3 Ζαρός 2 Ποσειδώνας 1 Δίας 0

΄Β ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Άγιος Δημήτριος-Αγία Βαρβάρα 5-0 Ασήμι-Δαμάστα 5-2 Ανδρογέας-Χάνδακας 0-3 Κορφές-Φαιστός 0-0 Ροδιά-Αθλόπολις 0-2 Πηγαϊδάκια-Πυργιώτισσα 3-5 Δόξα Ηρακλείου-ΑΕΔΑ 1-1 ΑΟΚ-Ν.Ηροδότου 7-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Άγιος Δημήτριος 12 Αγία Βαρβάρα 12 Πυργιώτισσα 11 Δόξα Ηρακλείου 10 Αθλόπολις 9 Ασήμι 9 Φαιστός 8 Πηγαϊδάκια 7 Δαμάστα 7 Καμίνια 6 Ροδιά 5 Χάνδακας 4 Ανδρογέας 4 ΑΕΔΑ 3 Ν.Ηροδότου 3 Κορφές 2

΄Γ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Δεμάτι-Ολυμπιακός Ηρακλείου 5-1 Κόροιβος-Χαραυγή 2-1 Θέρισος-Άγιος Βασίλειος 16-1 Ηρακλής Νιπ.-Σκινιάς 0-3 Πηγάσος-Άρης Γουρνών 3-2 Ν.Μοχού-Ατρόμητος 1-1 Ηρακλής Ηρ.-ΠΑΝΟΜ 2000 1-1 ΄Γ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Ν. Αλμυρού-Γαλιά 2-3 Μάραθος-Αναγέννηση 6-1 Πετροκεφάλι-Μεγάλη Βρύση 0-0 Κεραυνός Πενταμοδίου-Παλλιανή 2008 2-4 Φόδελε-Γωνιές 3-0 Κόρακας-Αχλάδα 2-3 Ρεπό: Ρόκα