listen live
ακούτε τώρα: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

listen live
ακούτε τώρα: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

ακολουθεί: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

e-radio logo

Η κλήρωση της superleague . .

Ντέρμπι με το καλημέρα  ανάμεσα σε ΠΑΝΑΘΗΝΑ’Ι’ΚΟ και Α.Ε.Κ,ενώ Ο.Φ.Η και ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ αντιμετωπίζουν τον Π.Α.Ο.Κ εντός και τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ εκτός αντίστοιχα . .

Από τις πρώτες κιόλας αγωνιστικές οι μεγάλες ομάδες θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους, με την ΑΕΚ να μπαίνει από νωρίς στα δύσκολα. Οι κιτρινόμαυροι υποδέχονται πρώτη αγωνιστική τον Παναθηναϊκό, ενώ την αμέσως μετά θα δοκιμαστούν με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Το κλασικό ντέρμπι ανάμεσα στους δύο αιωνίους θα γίνει την 9η αγωνιστική όπου οι πράσινοι θα υποδεχθούν τον Ολυμπιακό, ενώ οι ερυθρόλευκοι την 10η αγωνιστική αντιμετωπίζουν τον ΠΑΟΚ στο Καραϊσκάκη. Τρίτη αγωνιστική ο Άρης θα φιλοξενήσει τον Παναθηναϊκό. Όσο για το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης ο ΠΑΟΚ θα φιλοξενήσει τον Άρη την 4η αγωνιστική. Δείτε την πρώτη αγωνιστική της σεζόν 2008-09:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/8) ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/9) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/9) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/9) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5/10) ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/10) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Ο.Φ.Η. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ Α.Ε.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10) Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – Ο.Φ.Η. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/11) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/11) ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΑΡΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/11) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΛΑΡΙΣΑ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/11) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/12) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/12) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/12) ΛΑΡΙΣΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α.Ε.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/1) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/1) ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Ο.Φ.Η. – ΗΡΑΚΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/1) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΑΡΙΣΑ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ. Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25/1) ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/2) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ Ο.Φ.Η. – ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8/2) SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – Ο.Φ.Η. ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – Α.Ε.Κ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/2) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Α.Ε.Κ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/2) ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – Α.Ε.Κ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/3) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΛΑΡΙΣΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΡΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8/3) Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΑΡΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/3) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/3) Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5/4) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/4) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/4) ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ