Ήττα – μαχαιριά!

Τα Τρίκαλα έσπασαν το νικηφόρο σερί του ΟΦΗ, επικρατώντας με 0-1 στο «Γεντί Κουλέ» και η Κρητική ομάδα ελπίζει πλέον μόνο σε θαύμα για να πετύχει τον στόχο της ανόδου. Αποδοκιμασίες από τον κόσμο του ΟΦΗ.

Ο ΟΦΗ έκανε την γκέλα σε ματς που δεν έπρεπε και σε κομβικό σημείο του πρωταθλήματος, και ενώ είχε ένα σερί 5 νικών, και πλέον το… όνειρο της ανόδου γίνεται… εφιάλτης αφού βρίσκεται στο -14 από τον πρωτοπόρο Απόλλωνα και αν κερδίσει η Λαμία την Κυριακή θα βρίσκεται στο -16 από την κορυφή.

Η Κρητική ομάδα «εζηγίσθη, εμετρήθη και βρέθηκε ελλιπής» σε ένα ακόμα ματς κόντρα σε ομάδα της πρώτης 7άδας, αφού δεν έχει κερδίσει καμία εξ αυτών, αν και στο σημερινό ματς η αλήθεια είναι οτι δεν άξιζε να χάσει!

Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση της 21ης αγωνιστικής της Stoiximan.gr Football League σημείωσε στο 63΄ο Γκόλιας. Ο ΟΦΗ ήταν αναποτελεσματικός στην επίθεση και είχε πρόβλημα στην δημιουργία φάσεων και την τελική προσπάθεια.

Το κλίμα είναι βαρύ και μετά το ματς ο κόσμος του ΟΦΗ ξέσπασε σε αποδοκιμασίες.

Το athleticradio.gr βρέθηκε στο «Γεντί Κουλέ» και σας μετέφερε LIVE και λεπτό προς λεπτό,την εξέλιξη του αγώνα.