listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Οι διαιτητές της πρώτης αγωνιστικής

Ο 34χρονος Γιώργος Τζοβάρας, από τον Σύνδεσμο Φθιώτιδας, θα διαιτητεύσει την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΟΦΗ με την Ξάνθη, που θα γίνει την Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 2018 στις 16:30 για την πρώτη αγωνιστική του κυπέλλου Ελλάδος.

Τους ορισμούς για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου (25-27 Σεπτεμβρίου) γνωστοποίησε η ΚΕΔ, στέλνοντας στο πιο σημαντικό παιχνίδι, εκείνο της Τούμπας τον Τάσο Σιδηρόπουλο.

Παράλληλα το παιχνίδι του Ηροδότου θα διευθύνει ο Κολύτας, με βοηθούς τους Αναστασάκη, Κοκμοτό  ενώ την αναμέτρηση του Εργοτέλη ο Ντάουλας, με παρτενέρ τους Ψηλό και Νικολάου.

Στο κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στον ΟΦ Ιεράπτερας και τον ΑΟΧ/ Κισσαμικός ορίστηκε ο Κάτοικος, με βοηθούς τους Γαρεφαλάκη και Δασκαλάκη.

Αναλυτικά οι ορισμοί: 

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου

(19:00) Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης: Τσαμούρης (Κουρομπύλια, Σαμοΐλης, 4ος Ζαχαριάδης)
(21:30) Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα: Κουμπαράκης (Τζιότζιος, Νικολακάκης, 4ος Μανούχος)
(16:30) Βόλος ΝΠΣ-Απόλλων Λάρισας: Μπεκιάρης (Βογιατζής, Καλύβας, 4ος Παπακωνσταντίνου)
(16:30) Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα: Βουρνέλης (Νταβέλας, Τοροσιάδης, 4ος Μαμασούλας)
(16:30) Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου: Κολύτας (Αναστασάκης, Κοκμοτός, 4ος Σταυρουλάκης)
(16:30) ΟΦ Ιεράπτρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός: Κατοίκος (Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης, 4ος Πατεμτζής)

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου

(19:00) ΠΑΟΚ-Άρης: Σιδηρόπουλος (Κωσταράς, Απτόσογλου, 4ος Σέζος)
(21:00) ΑΕΚ-Λαμία: Τζήλος (Κωνστάντιος, Δημόπουλος, 4ος Λάμπρου)
(19:00) Νίκη Βόλου-Κέρκυρα: Πανητσίδης (Παπαδάκης, Πάντσης, 4ος Μελτζανίδης)
(16:30) Ξάνθη-ΟΦΗ: Τζοβάρας (Νικολαΐδης, Πάτρας, 4ος Κοτσάνης)
(16:30) Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης: Ντάουλας (Ψηλός, Νικολάου, 4ος Στάμου)

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου

(19:00) Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός: Σκουλάς (Σάββας, Χατζηνάκος, 4ος Φωτιάδης)
(21:30) Ολυμπιακός-Λεβαδειακός: Ευαγγέλου (Φωτόπουλος, Κολοσιώνης, 4ος Βρέσκας)
(19:00): Πανιώνιος-Λάρισα: Τάσης (Σινιοράκης, Δίπλαρης, 4ος Γρατσάνης)
(16:30) Άρης Αβατου-Παναχαϊκή: Σ.Σιδηρόπουλος (Διαμαντής, Τερζόπουλος, 4ος Γεωργιτσόπουλος)
(16:30) Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής: Γκάμαρης-Γεωργακόπουλος, Νιδριώτης, 4ος Λεμπέσης)