listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Mέρα Κυπέλλου με έντονο Κρητικό… άρωμα

Πέντε αναμετρήσεις με Κρητικό ενδιαφέρον διεξάγονται σήμερα για την Γ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

Τα πέντε ματς με Κρητικό ενδιαφέρον είναι:  Επισκοπή-Κασσιόπη (Κέρκυρα), Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης, ΟΦΙεράπετρας – A.E Καραϊσκάκης , Ερμιονίδα – Α.Ο. Χανιά / Κισσαμικός και Άρης Αβάτου – Πλατανιάς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και υης Γ΄Φάσης Κυπέλλου Ελλάδος

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09/2018
Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/09/2018

16.30Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπής Επισκοπή-Κασσιόπη (Κέρκυρα)

Διαιτητής:Σωτηριάδης,(Λασιθίου) Βοηθοί:Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου),Μαυρουδής(Ηρακλείου)

 

16.30ΔΑΚ Φλώρινας Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής:Kαραντώνης,(Ημαθίας)Βοηθοί:Πάντσης(Ημαθίας),Δέλλιος(Πέλλας)

 

16.30Παγκρήτιο Στάδιο ΟΦΙεράπετρας – Καραϊσκάκης ΑΕ

Διαιτητής:Τσαγκαράκης,(Χανίων),Βοηθοί:Αναστασάκης(Χανίων)Κοκμοτος(Ρεθύμνου)

 

16.30Δημ.Κρανιδίου Ερμιονίδα – Α.Ο. Χανιά / Κισσαμικός

Διαιτητής:Aνδριανός Αχαίας,Bοηθοί:Oικονόμου Αχαίας,Καράλης,Ηλείας

 

18:30Γηπ.Α.Ο.Ξάνθης  Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής:Πουλικίδης(Δράμας)Βοηθοί:Κουβαλάκης(Δράμας),Τσακίρης(Δράμας)

 

16.30Δημ.Καλλιθέας Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής:Μπακογιάννης(Αθηνών)Βοηθοί:Δέλλιος(Πέλλας)Καραθάνασης(Αν.Αττικής)

 

16.30Δημ.Καμαρίου Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής:Bλάχος(ΑΝ.Αττικής)Βοηθοί:Kάλλης (Aν.Αττικής)Γούρνης(Αν.Αττικής)

 

16.30Δημ.Στ.Πρέβεζας Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής:Mατσούκας(Αιτ/νιας)Βοηθοί:Tσίλικας(Αιτ/νιας)Τίκας(Θεσπρωτίας)

 

16.30Δημ. Ηγουμενίτσας  Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής:Ζιαμπάλας(Ηπείρου) Βοηθοί:Θανασιάς(Ηπέιρου)Λιόντος (Ηπείρου)

 

16.30Γηπ. Νέων Επιβατών ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής:Αγγελάκης(Μακεδονίας) Αιναλης(Μακεδονίας)Φράπος(Μακεδονίας)

 

16.30Δημ.Κορίνθου Κόρινθος 2006 – Παναχαϊκή

Διαιτητής:Ντάουλας (Δυτ.Αττικής),Βοθηθοί:Οικονόμου,Πλάκας (Δυτ.Αττικής)

 

16.30Γηπ.Πανσερραικού Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής:Tσακαλίδης(Χαλκιδικής),Βοηθοί:Αρμάκολας,Κυκλάδων,Μαναλνδρής,Χαλκιδικής

 

16.30Δημ.Στ.Γιαννιτσών ΑΣ Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής:Πολυχρόνης(Πιερίας),Τοροσιάδης,Παπαδόπουλος,Μακεδονίας,

 

(18:30)Πανθεσσαλικό Στάδιο Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής:Tσέτσιλας Γρεβενών,Βοηθοί:Φάλτακας Γρεβενών,Τζιουβάρας Κοζάνης

 

16.30Δημ Στ.Ρόδου Αντίμαχος Κω– Βόλος

Διαιτητής:Βάτσιος(Δυτ.Αττικής),Βοηθοί:Στεφούλης Γρεβενών,Χατζημανώλης,Λακωνίας