listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

ακολουθεί: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

e-radio logo

Για την νίκη – πρόκριση στην Επισκοπή

Ο Κυπελλούχος Ηρακλείου ΠΑΝΟΜ αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Ρεθυμνιώτικη ομάδα (18.00) για την 2η αγωνιστικής της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών. ΟΦΙ – Παλαιόχωρα (16.30) το άλλο ματς του 8ου Ομίλου

Αναλυτικά τα σημερινά ματς της 2ης αγωνιστικής της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών:

Τετάρτη 24/3

1ος Ομιλος

16.30

Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα: Χανίδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας).

 

2ος Ομιλος

16.30

Αναγέννηση Πλαγιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων: Γιουματζίδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας).

 

3ος Ομιλος

16.30

Θεσπρωτός – Ηρακλής Πολυκάρπης: Μάντζιος (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου).

Θρίαμβος Σερβιανών – Ν. Αμφίλοχος: Γιώργος Ρούσος (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

 

4ος Ομιλος

16.30

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης: Πόγκας (Εύβοιας), Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Κελεπούρης (Εύβοιας).

 

5ος Ομιλος

13.00

Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή: Κάδδας (Αχαΐας), Βασιλόπουλος (Αχαΐας), Ζούλης (Αχαΐας).

16.30

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Βαλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας), Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).

 

6ος Ομιλος

15.00

Αντίμαχος – ΑΟ Καραβά: Παρχαρίδης (Δράμας), Μαχαίρας (Αθηνών), Κολλιάκος (Αθηνών).

16.30

Ηρακλής Ελευσίνας – Κηφισιά: Μανιώτης (Ανατολικής Αττικής), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Χριστόπουλος (Ανατολικής Αττικής).

 

7ος Ομιλος

16.30

Θύελλα Ραφήνας – Αργοναύτης: Καρυοφύλλης (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά).

19.00

Θύελλα Καμαρίου – Πανσαμιακός Βαθυλάκκου: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Πλάκας (Δυτικής Αττικής), Παύλος (Δυτικής Αττικής).

 

8ος Ομιλος

16.30

ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Τρουλινός (Ηρακλείου).

18.00

Επισκοπή – ΠΑΝΟ Μαλίων: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου).