listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Ο Συμεωνίδης στο Εργοτέλης-Αν. Επανομής

O Παναγιώτης Συμεωνίδης του συνδέσμου Πιερίας θα διευθύνει την αναμέτρηση του Εργοτέλη με την Αν. Επανομής.

Αναλυτικά, οι διαιτητές της αγωνιστικής:

Σάββατο 20 Απριλίου
Εργοτέλης-Αν. Επανομής (16:00)
Διαιτητής: Συμεωνίδης Παναγιώτης (Πιερίας)
Βοηθοί: Λαφαντζής Κωνσταντίνος (Πιερίας), Βλάσσης Μανώλης (Λασιθίου)
4ος διαιτητής: Ντοκάκης Κυριάκος (Χανίων)
Παρατηρητής: Πέππας Γιάννης (Αθηνών)

Καλλιθέα-Απόλλων Σμ. (16:30)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Γιάννης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μπουξμπαούμ Ράιχαρντ (Αν. Αττικής), Λιάνος Γιώργος (Βοιωτίας)
4ος διαιτητής: Καμπαξής Γιάννης (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Σπυράκης Νίκος (Λακωνίας)

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου (19:00)
Διαιτητής: Τίκας Τριαντάφυλλος (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Νακόπουλος Παναγιώτης (Αθηνών), Μπάμπας Ανάργυρος (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Βράκας Χρυσοβαλάντης (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Παπαμίχος Γιώργος (Φθιώτιδας)

Κυριακή 21 Απριλίου
Βύζας Μεγάρων-Καλλονή (15:00)
Διαιτητής: Φουκάκης Γιώργος (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Λιανδράκης Φίλιππος (Ηρακλείου), Νικολάδος Σπύρος (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Ταπραντζής Γιώργος (Αιτωλοακαρνανίας)

Δόξα Δράμας-Καβάλα (16:00)
Διαιτητής: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αργυρός Παναγιώτης, Αθανασόπουλος Δημήτρης (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Καραντώνης Δημήτρης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Σταμούλης Βασίλης (Μακεδονίας)

Παναχαϊκή-Εθνικός Γαζώρου (16:00)
Διαιτητής: Ρατσιάτος Νίκος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης Χάρης (Αργολίδας), Κυριακόπουλος Χρήστος (Μεσσηνίας)
4ος διαιτητής: Μπλάνας Γιώργος (Μεσσηνίας)
Παρατηρητής: Αθανασίου Νίκος (Θεσπρωτίας)

Θρασύβουλος-Παναιτωλικός (16:00)
Διαιτητής: Κιοτζένης Ευάγγελος (Καβάλας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος Τρύφων (Αρκαδίας), Παπανικολάου Γιώργος (Κορινθίας)
4ος διαιτητής: Ανδρονικίδης Χρήστος (Πειραιά)
Παρατηρητής: Τσινιάρης Μιχάλης (Αθηνών)

Φωκικός-Ηρακλής (16:00)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής Λευτέρης (Ηπείρου), Τίκας Δημήτρης (Λακωνίας)
4ος διαιτητής: Μπλούνας Γιάννης (Φθιώτιδα)
Παρατηρητής: Τριανταφύλλης Ανδρέας (Αχαΐας)

Λάρισα-Πιερικός (16:00)
Διαιτητής: Τεβεκέλης Νίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου Θανάσης, Παπαδόπουλος Παναγιώτης (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Σκουλάς Μανώλης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κοφίτσας Ματθαίος (Τρικάλων)

Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ψαχνών (16:00)
Διαιτητής: Κυριαζίδης Γιώργος (Έβρου)
Βοηθοί: Λιώλιας Σωτήρης, Βασιλόπουλος Σπύρος (Έβρου)
4ος διαιτητής: Τερετίδης Φώτης (Καβάλας)
Παρατηρητής: Τικόζογλου Αλέξανδρος (Μακεδονίας)