Ανάληψη-ΕΓΟΗ 0-5

Δεν αντιμετώπισε προβλήματα ο ΕΓΟΗ που συνέτριψε την Ανάληψη με 0-5.

Απέναντι στην νεανική ομάδα της Ανάληψης του Στέλιου Γαρεφαλάκη ο ΕΓΟΗ πέρασε νικηφόρα από το Καστέλι στην πρώτη νίκη του Αντώνη Σουγιά στον πάγκο της ομάδας με σκορ 0-5.

Στο έκτο λεπτό ο Χιώτης με σουτ άνοιξε το σκορ και στο 23΄ ο Σιδηρόπουλος διπλασίασε τα τέρματα του ΕΓΟΗ κάνοντας το 0-2 που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.

Το 0-3 έκανε στο 50΄ ο Μάρκου και είκοσι λεπτά αργότερα ο ίδιος ποδοσφαιριστής έκανε το σκορ 0-4 για να κλείσει το σκορ ο Χιώτης στο 80΄ κάνοντας το 0-5.

Ανάληψη: Παπουτσάκης, Τραπιέρης, Δανελάκης Μ.(70΄ Χατζάκης), Μπεληβανάκης, Χαλκιαδάκης, Γιαλυτάκης, Περβολαράκης, Καρβουνάκης, Δανελάκης Σ.(60΄ Αντωνακάκης), Κρητικάκης, Κασαπάκης.

ΕΓΟΗ: Μπορμπουδάκης, Καλαφάτης, Παπατσαράκης, Τσουγκάκης, Σιδερίδης, Ντάγκινης(78΄ Σαμαριτάκης), Παρθενάκης(46΄ Αργυρούδης), Μάρκου, Χιώτης, Παρασύρης(65΄ Γιαμαλάκης), Σάλα.