listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 (Μανώλης Σαρρής).

listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 (Μανώλης Σαρρής).

ακολουθεί: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Α΄ ΕΠΣΛ: Σπουδαία παιχνίδια

Σάββατο 25/10 ώρα 16:00 Α΄ κατηγορία ΑΟ Βραχασίου-ΠΑΟ Κρούστας διαιτητής Σωτηριάδης βοηθοί Ταμπουρατζής, Χατζηανδρέου ΑΣ Ιεράπετρας-Νέοι Νεάπολης διαιτητής Χαρούλης βοηθοί Συλιγνάκης, Λιανάκης Κόρφος Ελούντας-Δόξα Μύθων διαιτητής Γκούντρας βοηθοί Αδαμάκης, Φινοκαλιώτης Ολ. Τουλρωτής-ΑΕ Κοτσυφιανής Κουτσελάκης βοηθοί Απιδιανάκης, Δραγατάκης Β΄ κατηγορία Ίτανος Παλαικάστρου-Νέοι Κριτσάς διαιτητής Παπαμαστοράκης βοηθοί Τζαράκης, Παπαδοπετράκης. Λιβυκός Κουτσουράς-Δράκος Λιμνών διαιτητής Πακιουφάκης βοηθοί Δρανδάκης, Μουτσάκης

Σάββατο 25/10 ώρα 16:00

Α΄ κατηγορία

ΑΟ Βραχασίου-ΠΑΟ Κρούστας διαιτητής Σωτηριάδης βοηθοί Ταμπουρατζής, Χατζηανδρέου

ΑΣ Ιεράπετρας-Νέοι Νεάπολης διαιτητής Χαρούλης βοηθοί Συλιγνάκης, Λιανάκης

Κόρφος Ελούντας-Δόξα Μύθων διαιτητής Γκούντρας βοηθοί Αδαμάκης, Φινοκαλιώτης

Ολ. Τουλρωτής-ΑΕ Κοτσυφιανής Κουτσελάκης βοηθοί Απιδιανάκης, Δραγατάκης

Β΄ κατηγορία

Ίτανος Παλαικάστρου-Νέοι Κριτσάς διαιτητής Παπαμαστοράκης βοηθοί Τζαράκης, Παπαδοπετράκης.

Λιβυκός Κουτσουράς-Δράκος Λιμνών διαιτητής Πακιουφάκης βοηθοί Δρανδάκης, Μουτσάκης

Κυριακή 26/10 ώρα 16:00

Α΄ κατηγορία

Νίκη Σητείας-Αστέρας Νέας Μάλας διαιτητής Απιδιανάκης βοηθοί Κουνελάκης, Τζιρούδης

ΑΟΣ Κουτσουράς-Σκοπή διαιτητής Πακιουφάκης βοηθοί Βασιλάκης, Λιανάκης.     

ΑΕ Νεάπολης-ΑΟΑΝ διαιτητής Δρανδάκης βοηθοί Τζαράκης, Δρακωνάκης 

Πύργος Καλού Χωριού-ΟΦ Ιεράπετρας διαιτητής Κουτσελάκης βοηθοί Χατζηανδρέου, Χατζίνας      

Β΄ κατηγορία

11:00 πμ ΑΕ Αναγέννηση-Νέοι ΟΦΙ διαιτητής Δρανδάκης βοηθοί Λαμπράκης,Πετράκης

11:00 πμ Ελπίδες ΑΟΑΝ-ΑΕ Λακωνίων διαιτητής Χατζίνας βοηθοί Σαμπροβαλάκης, Μανδουράρης

16:00 Παχειά Άμμος-Νέαρχος διαιτητής Βλάσης βοηθοί Σαμπροβαλάκης, Μανδουράρης 

16:00 Οροπεδιακός Χαντρά-ΑΟ Κεραυνός διαιτητής Παπαμαστοράκης βοηθοί Λαμπράκης, Πετράκης