listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (12-13/1)

Παρακολουθήστε στον παρακάτω πίνακα τους διαιτητές που όρισε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
2. ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:15 Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.
3. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.
5. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
6. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.
7. ΖΑΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.
8. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 13/01/19 15:00 Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ., Καούρας Γ.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 12/01/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ.
12. ΔΑΜΑΣΤΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ν.
13. ΔΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.
14. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
15. ΡΟΥΒΑΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μισάι Δ.
16. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 12/01/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Καζόγλου Χ.
18. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βλαχάκης Ε.
19. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΜΟΧΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαυραντωνάκης Ν.
20. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΝΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 18:00 Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/01/19 15:00 Καρατζάς Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
22. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΟΦΑΜ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 12/01/19 15:00 Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Μαστορίδης Δ.
24. ΔΑΦΝΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 13/01/19 11:00 Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.
25. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 12:00 Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ.
26. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 13/01/19 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καρατζάς Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
27. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 13/01/19 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η., Σταυράκης Γ.
28. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Μαστορίδης Δ., Μαθιουδάκης Β., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
Γ΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΙΝΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Μισάι Δ.
30. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 Καούρας Γ., Σφακιανάκης Δ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
31. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 13/01/19 10:00 Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Ν.
32. ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 13/01/19 12:00 Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
33. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
34. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 18:00 Μαυρουδής Ι., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.