listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (8-9/12)

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που όρισε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου (8-9/12).

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
2. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.
3. ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 09/12/18 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.
4. ΠΑΝΟΜ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.
5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.
6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 09/12/18 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
7. ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.
8. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.
10. ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
11. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 08/12/18 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
12. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 08/12/18 15:15 Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
13. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.
14. ΑΣΗΜΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.
15. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
16. ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 09/12/18 11:30 Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
18. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
19. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ ΕΓΟΗ Κυριακή 09/12/18 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακίδης Ρ.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
21. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 09/12/18 15:00 Γρηγοράκης Ι., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
22. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 09/12/18 18:00 Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 Μαστορίδης Δ., Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
24. ΑΣΙΤΕΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 08/12/18 15:00 Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
25. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 08/12/18 15:00 Ψαρράς Κ., Μαθιουδάκης Β., Λεονταράκης Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 08/12/18 15:00 Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.
27. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – Ε.Γ.Ο.Η ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.
28. ΔΑΦΝΕΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.
Γ΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΡΟΔΙΑ ΓΑΛΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00 Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκη Β.
30. ΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00 Τσαμπουράκης Γ., Ζιουτος Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
31. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 08/12/18 17:30 Μαυρουδής Ι., Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π.
32. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 08/12/18 18:00 Μπλαβάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ.
33. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 09/12/18 15:15 Αναβλήθηκε
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:15 Ψαρράς Κ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.