Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (8η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
|
2. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
3. | ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
|
4. | ΦΑΙΣΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) |
|
5. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
6. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
7. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
8. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΡΟΣ | ΑΕΚ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
|
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
9. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) |
|
10. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
11. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
|
12. | ΡΟΥΒΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Βισκαδούρος Μ., Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
13. | ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
14. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΠΟΑ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Σαμιωτάκης Ε., Κασαπάκης Α., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
|
15. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
|
16. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
17. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε. | |
18. | ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Σαμιωτάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Μπαλίδης Α. | |
19. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ||
20. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 27/10/18 | 18:00 | Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) |
|
21. | ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 28/10/18 | 11:00 | Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ. | |
22. | ΜΟΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε. | |
23. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 18:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σπινάκης Ν., Θέμελη Π. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
24. | ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Περτσελάκης Γ. | |
25. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΣΙΤΕΣ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | Γρηγοράκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακωνάκης Ε. | |
26. | Ε.Γ.Ο.Η – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 28/10/18 | 11:00 | Μανδαλενάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Μπεκιράκης Ι. | |
27. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΟΦΑΜ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Ελευθεράκης Σ., Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ. | |
28. | ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ. | |
29. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | Κυριακίδης Ρ., Μαυρουδής Δ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ. |
Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (27-28/10)
Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που όρισε η ΕΠΣΗ για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (27-28/10).
Δημοσίευση:
Eπιμέλεια: