listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm - (Γιώργος Γεωργίου)

listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm - (Γιώργος Γεωργίου)

ακολουθεί: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

e-radio logo

Α1 ΕΠΣΗ: Επικίνδυνες αποστολές για Ζαρό ΠΑΟΚ και ΑΕΚ

Την ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος Τριτωνία φιλοξενεί ο πρωτοπόρος Ζαρός, στο παιχνίδι που αναμένεται να τραβήξει τα βλέμματα στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ.

Στα υπόλοιπα παιχνίδια της ημέρας ο ανεβασμένος ΠΑΟΚ υποδέχεται τις Μοίρες με μοναδικό στόχο το τρίποντο που θα τον φέρει ακόμα πιο κοντά στην κορυφή, περιμένοντας και το… στραβοπάτημα του Ζαρού.

Ωραίο παιχνίδι αναμένεται να γίνει και στο Μοχό, όπου  η ομάδα των Μαλίων θα φιλοξενεί την επικίνδυνη Αγία Βαρβάρα που «καίγεται» για βαθμούς. Ματσάρα αναμένεται να γίνει και στην Τύλισο με το… συγκρότημα του Γιώργου Φιολιτάκη να θέλει μόνο τους τρεις βαθμούς, όπως και η Φαιστός για να ξεφύγουν από τις τελευταίες θέσεις.

Δύσκολη εκτός έδρας αποστολή έχει και η ΑΕΚ που θα μεταβεί στους Αγίους Δέκα για να αγωνιστεί με την Γόρτυνα σε ένα δύσκολο παιχνίδι και για τις δύο ομάδες. Τέλος το Τυμπάκι που αναζητά την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα φιλοξενεί τον Ανθεστίωνα που τα πηγαίνει εξαιρετικά μέχρι τώρα στις εκτός έδρας αποστολές του.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 15:30 Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
2-3
2. ΠΟΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 20/10/18 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
2-2
3. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
4. ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 21/10/18 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
7. ΠΑΝΟΜ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 21/10/18 15:30 Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
8. ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 21/10/18 15:30 Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)