listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (13-14/10)

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που όρισε η αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΟΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/10/18 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
2. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 15:30 Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
3. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
4. ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
5. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κουναλάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
7. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
8. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 14/10/18 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σφακιανάκης Δ., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
11. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 13/10/18 15:30 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΛΙΝΤΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
13. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΣΗΜΙ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
14. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15. ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
16. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Φ.
18. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κατσογιάννης Η.
19. ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.
20. ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 Περτσελάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.
21. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΟΑ Σάββατο 13/10/18 18:00
22. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/10/18 11:00 Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
23. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κυριακίδης Ρ., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24. ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 13/10/18 15:30 Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
26. ΟΦΑΜ – ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/10/18 13:00 Κυριακόπουλος Κ., Ξυπάκης Γ., Μαυρουδής Ι.
27. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 14/10/18 15:30 Περτσελάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.
28. Ε.Γ.Ο.Η – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 14/10/18 15:30 Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι.
29. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.
Γ΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
30. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Καούρας Γ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.
32. ΙΝΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:30 Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π.
33. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΡΟΔΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/10/18 13:30 Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 15:30 Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
35. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΒΙΑΝΝΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 Κώστας Κ., Καζόγλου Χ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.