listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Στις 14/10 η Τελετή λήξης του «7oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου»

Που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις 12.00 στο Παγκρήτιο Στάδιο.

Την Κυριακή   14-10-2018  και ώρα 12.00 στο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ  θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης του 7oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Στο τουρνουά έλαβαν μέρος, 32 σύλλογοι ή αθλητικά κέντρα, με  155 ομάδες.

Πραγματοποιήθηκαν,  502  παιχνίδια  και  έλαβαν μέρος,  3.000 παιδιά .

Σε όλα τα παιχνίδια, υπήρχε   ιατρική κάλυψη των αγώνων.

Διαιτήτευσαν, επίσημοι διαιτητές.

Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες , θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες.

Στις 3 πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία κύπελλα και μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα.

Λίγο πριν την τελετή λήξης θα πραγματοποιηθούν φιλικές συναντήσεις μεταξύ των ομάδων στις μικρές ηλικίες.

 Στο Κεντρικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2009-10  &  2011-12.

Στο Βοηθητικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2009-10.

Μετά το τέλος των αγώνων θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης, με την παρέλαση των ομάδων και τις απονομές.

ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΕΣ  ΠΛΑΚΕΤΕΣ

1 ΑΓ.  ΒΑΡΒΑΡΑ 17 ΚΑΝΤΙΑ
2 AOK 18 ΛΙΝΤΟ
3 GERARDS-PAPADAKIS 19 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
4 ΑΕΚ 20 ΜΙΝΩΙΚΗ
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 21 ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ
6 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Μ
7 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 23 ΟΦΑ
8 ΑΟΑΝ 24 ΟΦΗ
9 ΑΟΤ 25 ΟΦΗ  ΔΑΦΝΩΝ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΤΕΛ. 26 ΟΦΗ – ΚΟΡΑΚΑΣ
11 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 27 ΠΑΛΙΑΝΗ
12 ΓΟΡΤΥΣ 28 ΠΑΟ
13 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 29 ΠΑΟ  ΔΕΙΛΙΝΑ
14 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 30 ΠΗΓΑΣΟΣ
15 ΕΡΜΗΣ 31 ΠΟΑ
16 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 32 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 Στις τρεις πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία (11Χ11)  θα απονεμηθούν κύπελλα και  μετάλλια.

ΤΕΛΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

 ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
2 ΛΙΝΤΟ  1 9
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 7
4 ΠΟΑ  1 7
5 ΑΟΑΝ 5
6 ΟΦΗ  1 2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 18
2 ΛΙΝΤΟ 2 13
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
4 ΠΑΟ 1 10
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6
6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 16
2 ΠΟΑ 2 7
3 ΠΑΟ 2 5
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 16
2 ΚΑΝΤΙΑ 16
3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 13
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 9
5 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 9
6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 8
7 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8
8 ΛΙΝΤΟ 3 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 15
2 ΠΑΟ 1 10
3 ΠΟΑ 1 8
4 ΛΙΝΤΟ 1 7
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 3
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 16
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12
4 ΠΑΟ 2 10
5 ΠΟΑ 2 8
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4
7 ΛΙΝΤΟ 2 3
8 ΟΦΑ 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 18
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 12
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 9
4 ΑΟΤ 9
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 7
6 ΟΦΗ 2 7
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία 

Σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος  θα απονεμηθούν  αναμνηστικά διπλώματα .

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

 ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ          ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.00 1 Δ2 GERARDS-PAPADAKIS    ΠΑΛΙΑΝΗ 
11.00 2 Δ2 ΑΜΝΙΣΣΟΣ / ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΡΜΗΣ  
11.00 3 Δ2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
11.00 4 Δ1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΑ

 

 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.20 1 Δ1 ΑΕΚ ΜΙΝΩΙΚΗ
11.20 2 Γ-Δ1 ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
11.20 3 Γ ΚΑΝΤΙΑ ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ
11.20 4 Γ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3

 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.40 1 Β ΟΦΗ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11.40 2 Β-Γ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2
11.40 3 Β ΠΟΑ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
11.40 4 Β ΛΙΝΤΟ  2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

 

ΓΗΠΕΔΟ :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ       ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.00 1 Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ  1  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1
11.00 2 Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1
11.00 3 Α ΑΟΤ  ΠΑΟ 1
11.00 4 Α ΟΦΗ 1 ΠΟΑ 1

 

ΓΗΠΕΔΟ :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ       ΗΛΙΚΙΕΣ : 2011-12

 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.20 1 Β ΟΦΑ ΠΟΑ 2
11.20 2 Β ΠΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
11.20 3 Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ
11.20 4 Β ΚΑΝΤΙΑ GERARDS

 

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.40 1 Α ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
11.40 2 Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΟΦΗ
11.40 3 Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 1
11.40 4 Α ΛΙΝΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα.

 Η τελετή λήξης θα πραγματοποιηθεί στο κεντρικό γήπεδο.