listen live
ακούτε τώρα: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

ακολουθεί: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

e-radio logo

Η ταυτότητα της Α2 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τα αποτελέσματα την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α2 ΕΠΣΗ.

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
1-1
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
1-4
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/09/18 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
1-3
12. ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΟΑ Σάββατο 22/09/18 16:30 Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
3-1
13. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
2-1
14. ΔΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Νικολακάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
6-0
15. ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
1-1
16. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
2-0
Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΜΑΣΤΑ 9 3 3 0 0 14 3
2. ΔΙΑΣ 9 3 3 0 0 10 1
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 9 3 3 0 0 12 4
4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 7 3 2 1 0 6 3
5. ΛΙΝΤΟ 6 3 2 0 1 8 3
6. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 6 3 2 0 1 5 5
7. ΡΟΥΒΑΣ 4 3 1 1 1 3 2
8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ 4 3 1 1 1 4 3
9. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 3 3 1 0 2 4 12
10. ΕΛΠΙΔΕΣ 3 3 1 0 2 7 6
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ 3 3 1 0 2 7 6
12. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 3 0 2 1 4 9
13. ΑΣΗΜΙ 1 3 0 1 2 3 6
14. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 3 0 1 2 5 8
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 1 3 0 1 2 3 13
16. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 0 3 0 0 3 1 12

Επόμενη αγωνιστική: 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΔΙΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 29/09/18 16:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ Κυριακή 30/09/18 16:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 30/09/18 16:00
ΑΣΗΜΙ – ΛΙΝΤΟ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:00