listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Η ταυτότητα της Α1 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τα αποτελέσματα την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
1-2
2. ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
2-3
3. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
2-3
4. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
1-5
5. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
0-0
6. ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
4-0
7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 23/09/18 16:30 Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
2-2
8. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
1-1

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΟΡΟΣ 7 3 2 1 0 9 2
2. ΖΑΡΟΣ 7 3 2 1 0 6 1
3. ΠΑΝΟΜ 7 3 2 1 0 8 4
4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 7 3 2 1 0 5 2
5. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 6 3 2 0 1 4 5
6. ΡΩΜΑΝΟΣ 5 3 1 2 0 4 2
7. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 4 3 1 1 1 4 6
8. ΑΛΜΥΡΟΣ 4 3 1 1 1 4 4
9. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 4 3 1 1 1 4 5
10. ΜΙΝΩΙΚΗ 3 3 0 3 0 7 7
11. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 3 3 0 3 0 5 5
12. ΤΥΛΙΣΟΣ 2 3 0 2 1 2 3
13. ΦΑΙΣΤΟΣ 2 3 0 2 1 5 7
14. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 1 3 0 1 2 2 5
15. ΜΟΙΡΕΣ 0 3 0 0 3 2 7
16. ΓΟΡΤΥΣ 0 3 0 0 3 0 6

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΠΟΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 29/09/18 16:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 30/09/18 16:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 30/09/18 16:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 30/09/18 16:00
ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 30/09/18 16:00
ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 30/09/18 16:00