listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/9)

Ορίστηκαν από την επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της Α1 Α2 αλλά και Β ΕΠΣΗ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (22-23/9).

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.
2. ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.
3. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ.
4. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
5. ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.
6. ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.
7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 23/09/18 16:30 Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.
8. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/09/18 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ.
12. ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΟΑ Σάββατο 22/09/18 16:30 Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
13. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
14. ΔΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Νικολακάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.
15. ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.
16. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
17. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
18. ΒΟΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.
19. ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 23/09/18 11:00 Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.
20. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 11:00 Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Επιτροπάκη Ε.
21. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/09/18 11:00 Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.
22. ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 Φερετζάκης Ν., Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν.
23. ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυρουδής Ι.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
25. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/09/18 16:30 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυραντωνάκης Ν.
26. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΦΑΜ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.
27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 23/09/18 11:00 Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Δρακωνάκης Ε.
28. Ε.Γ.Ο.Η – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 23/09/18 11:00 Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
29. ΑΣΙΤΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 23/09/18 13:00 Μαστορίδης Δ., Γρηγοράκης Ι., Φανουράκη Μ.