listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Όλος ο πρώτος γύρος στην Β1 ΕΠΣΗ

Γνωστοποιήθηκε ο πρώτος γύρος στο πρωτάθλημα της Β1 ΕΠΣΗ από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ το μεσημέρι της Τρίτης (18/9). Παρακολουθήστε παρακάτω το πλήρες πρόγραμμα.

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:30                  ΒΟΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 11:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 16:30                  ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 16:30                  ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:00                  ΒΟΝΗ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 16:00                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 16:00                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:30                  ΕΡΜΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 16:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:30                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 16:00                  ΓΑΡΙΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 16:00                  ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:30                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:30                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:30                  ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:30                  ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00                  ΕΡΜΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:30                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  20/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:30                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 15:30                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:00                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 11:00                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:30                  ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00                  ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΕΡΜΗΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00                  ΜΟΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 11:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00                  ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00                  ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 13:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00                  ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00                  ΕΡΜΗΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00                  ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 13:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00                  ΜΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00                  ΒΟΝΗ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΕΡΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00                  ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  8/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΩΡΑ 15:00                  ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 13:00                  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00                  ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00                  ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00                  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00                  ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00                  ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 17:30                  ΕΡΜΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:00                  ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                    ΩΡΑ 15:00                  ΓΑΡΙΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00                  ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ