listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (15-16/9)

Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ για το προσεχές Σαββατοκύριακο 15 και 16 Σεπτεμβρίου.

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 15/09/18 16:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
2. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 16/09/18 16:30 Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
3. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΕΚ Κυριακή 16/09/18 16:30 Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
4. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 16/09/18 16:30 Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
5. ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 16/09/18 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
6. ΠΑΝΟΜ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 16/09/18 16:30 Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
7. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΖΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30 Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
8. ΜΙΝΩΙΚΗ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 15/09/18 16:30 Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
10. ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 15/09/18 16:30 Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
11. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 15/09/18 16:30 Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
12. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/09/18 16:30 Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
13. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 15/09/18 16:30 Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
14. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 16/09/18 16:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15. ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 16/09/18 16:30 Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
16. ΛΙΝΤΟ – ΡΟΥΒΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 16/09/18 16:30 Σπινάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
Κύπελλο ΕΠΣΗ «ΦΗΜΗ»