listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Το πρόγραμμα της Γ’ ΕΠΣΗ

Το απόγευμα της Πέμπτης πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ’ ΕΠΣΗ για τη φετινή χρονιά. Παρακολουθήστε παρακάτω σε πίνακα ολόκληρο το πρόγραμμα από την έναρξη μέχρι το φινάλε του πρωταθλήματος…

1η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1Χ2 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×1 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
3Χ14 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×3 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
4Χ13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΙΝΙ 13×4 ΙΝΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
5Χ12 ΡΟΔΙΑ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×5 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΡΟΔΙΑ
6Χ11 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×6 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΟΡΟΙΒΟΣ
7Χ10 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×7 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
8Χ9 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΕΠΟ 9×8 ΡΕΠΟ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
2η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
3×1 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×3 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
2×4 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
14×5 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΡΟΔΙΑ 5×14 ΡΟΔΙΑ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
13×6 ΙΝΙ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×13 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΙΝΙ
12×7 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×12 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
11×8 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×11 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
10×9 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΡΕΠΟ 9×10 ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
3η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×4 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
5×3 ΡΟΔΙΑ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×5 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΡΟΔΙΑ
6×2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×6 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
7×14 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×7 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
8×13 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΙΝΙ 13×8 ΙΝΙ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
9×12 ΡΕΠΟ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×9 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΡΕΠΟ
10×11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×10 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 – 2019   Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
4η Αγωνιστική 17η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
5×1 ΡΟΔΙΑ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×5 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΡΟΔΙΑ
4×6 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
3×7 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×3 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
2×8 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
14×9 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΡΕΠΟ 9×14 ΡΕΠΟ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
13×10 ΙΝΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×13 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΙΝΙ
12×11 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×12 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΚΟΥΝΑΒΟΙ
5η Αγωνιστική 18η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×6 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×1 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
7×5 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΟΔΙΑ 5×7 ΡΟΔΙΑ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
8×4 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
9×3 ΡΕΠΟ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×9 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΡΕΠΟ
10×2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×10 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
11×14 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×11 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
12×13 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΙΝΙ 13×12 ΙΝΙ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
6η Αγωνιστική 19η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
7×1 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×7 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
6×8 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
5×9 ΡΟΔΙΑ ΡΕΠΟ 9×5 ΡΕΠΟ ΡΟΔΙΑ
4×10 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
3×11 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΤΟΥΧΑΣ
2×12 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×2 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
14×13 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΙΝΙ 13×14 ΙΝΙ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
7η Αγωνιστική 20η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×8 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×1 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
9×7 ΡΕΠΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×9 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΠΟ
10×6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×10 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
11×5 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΡΟΔΙΑ 5×11 ΡΟΔΙΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
12×4 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΚΟΥΝΑΒΟΙ
13×3 ΙΝΙ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×13 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΙΝΙ
14×2 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×14 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
8η Αγωνιστική 21η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
9×1 ΡΕΠΟ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×9 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΡΕΠΟ
8×10 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×8 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
7×11 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×7 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
6×12 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×6 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
5×13 ΡΟΔΙΑ ΙΝΙ 13×5 ΙΝΙ ΡΟΔΙΑ
4×14 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×4 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
3×2 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×3 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
9η Αγωνιστική 22η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×10 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
11×9 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΡΕΠΟ 9×11 ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
12×8 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×12 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
13×7 ΙΝΙ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×13 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΙΝΙ
14×6 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×14 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
2×5 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΡΟΔΙΑ 5×2 ΡΟΔΙΑ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
4×3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×4 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
10η Αγωνιστική 23η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
11×1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1×11 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
10×12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×10 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9×13 ΡΕΠΟ ΙΝΙ 13×9 ΙΝΙ ΡΕΠΟ
8×14 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×8 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
7×2 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×7 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
6×3 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×6 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
5×4 ΡΟΔΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΡΟΔΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η.   2018 – 2019   Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η Αγωνιστική 24η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×12 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×1 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
13×11 ΙΝΙ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×13 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΙΝΙ
14×10 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
2×9 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΡΕΠΟ 9×2 ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
3×8 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8×3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
4×7 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×4 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
6×5 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΡΟΔΙΑ 5×6 ΡΟΔΙΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
12η Αγωνιστική 25η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
13×1 ΙΝΙ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 11×13 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΙΝΙ
12×14 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×12 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ
11×2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 2×11 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
10×3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3×10 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
9×4 ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. 4×9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΡΕΠΟ
8×5 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΟΔΙΑ 5×8 ΡΟΔΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
7×6 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6×7 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
13η Αγωνιστική 26η Αγωνιστική
Α΄ΓΥΡΟΣ Β΄ΓΥΡΟΣ
1×14 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 14×1 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
2×13 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΙΝΙ 13×2 ΙΝΙ ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
3×12 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΚΟΥΝΑΒΟΙ 12×3 ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
4×11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 11×4 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡ.
5×10 ΡΟΔΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10×5 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΡΟΔΙΑ
6×9 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΡΕΠΟ 9×6 ΡΕΠΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
8×7 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 7×8 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ