listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Πέφτει η αυλαία του «7oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου» 

Στις 19.00 στο Παγκρήτιο Στάδιο θα πραγματοποιηθεί η Τελετή λήξης.

Το Σάββατο  16-6-2018  και ώρα 19.00 στο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ  θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης του 7oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

  1. Στις συμμετέχουσες ομάδες θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες

ΟΜΑΔΕΣ    ΠΑΙΔΙΚΟΥ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ   2018

 

1 ΑΓ.  ΒΑΡΒΑΡΑ
2 AOK
3 GERARDS-PAPAD
4 ΑΕΚ
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
6 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ
7 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
8 ΑΟΑΝ
9 ΑΟΤ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΤΕΛ.
11 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
12 ΓΟΡΤΥΣ
13 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
14 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15 ΕΡΜΗΣ
16 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17 ΚΑΝΤΙΑ
18 ΛΙΝΤΟ
19 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
20 ΜΙΝΩΙΚΗ
21 ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ
22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Μ
23 ΟΦΑ
24 ΟΦΗ
25 ΟΦΗ  ΔΑΦΝΩΝ
26 ΟΦΗ – ΚΟΡΑΚΑΣ
27 ΠΑΛΙΑΝΗ
28 ΠΑΟ
29 ΠΑΟ  ΔΕΙΛΙΝΑ
30 ΠΗΓΑΣΟΣ
31 ΠΟΑ
32 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

  1. Στις τρεις πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία (11Χ11)  , θα απονεμηθούν κύπελλα και  μετάλλια .

ΤΕΛΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
2 ΛΙΝΤΟ  1 9
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 7
4 ΠΟΑ  1 7
5 ΑΟΑΝ 5
6 ΟΦΗ  1 2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 18
2 ΛΙΝΤΟ 2 13
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
4 ΠΑΟ 1 10
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6
6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 16
2 ΠΟΑ 2 7
3 ΠΑΟ 2 5
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 16
2 ΚΑΝΤΙΑ 16
3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 13
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 9
5 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 9
6 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 8
7 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8
8 ΛΙΝΤΟ 3 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 15
2 ΠΑΟ 1 10
3 ΠΟΑ 1 8
4 ΛΙΝΤΟ 1 7
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 3
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 16
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12
4 ΠΑΟ 2 10
5 ΠΟΑ 2 8
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4
7 ΛΙΝΤΟ 2 3
8 ΟΦΑ 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 18
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 12
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 9
4 ΑΟΤ 9
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 7
6 ΟΦΗ 2 7
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία

 

  1. Σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος αναμνηστικά διπλώματα .

Επίσης λίγο πριν την έναρξη των απονομών θα πραγματοποιηθούν φιλικές αναμετρήσεις στις μικρότερες ηλικίες 2009-10 και 2011-12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ 1         Δ2΄ ΟΜΙΛΟΣ              ΓΗΠΕΔΟ 2             Δ2΄ ΟΜΙΛΟΣ                             

GERARDS – ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΜΝΙΣΟΣ / ΡΩΜΑΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ

                                     

ΩΡΑ : 18.00                                                         ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ 3         Δ1- Δ2 ΄ ΟΜΙΛΟΣ      ΓΗΠΕΔΟ   4           Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ-  ΠΑΟ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

 

ΩΡΑ : 18.20                                                         ΩΡΑ : 18.20 

ΓΗΠΕΔΟ   1       Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ              ΓΗΠΕΔΟ   2           Γ΄ – Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ                        

ΑΕΚ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ     

 

ΩΡΑ : 18.20                                                        ΩΡΑ : 18.20 

ΓΗΠΕΔΟ   3      Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   4           Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΤΙΑ – ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 – ΛΙΝΤΟ 3

 

 ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40 

ΓΗΠΕΔΟ   1      Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   2          Β΄ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ                         

ΟΦΗ 2 – ΠΟΑ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΠΑΟ 2

                                    

 ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40 

ΓΗΠΕΔΟ   3      Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   4          Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                         

ΠΟΑ 2- ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

 

 ΓΗΠΕΔΟ  :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ  

ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ   1 ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ. ΓΗΠΕΔΟ 2 ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10Α΄ΟΜ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 – ΛΙΝΤΟ 1

 

ΩΡΑ : 18.00                                                       ΩΡΑ : 18.00                                                       

ΓΗΠΕΔΟ 3  ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ. ΓΗΠΕΔΟ 4  ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ.

ΑΟΤ – ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1- ΠΟΑ 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ :2011-12

 

ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20                                                       

  ΓΗΠΕΔΟ   1   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                  ΓΗΠΕΔΟ  2     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                                                                                         

ΟΦΑ – ΠΟΑ 2 ΠΑΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ

 

  ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20 

  ΓΗΠΕΔΟ   3  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                   ΓΗΠΕΔΟ    4   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΑΝΤΙΑ – GERARDS 

      

ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40 

 ΓΗΠΕΔΟ   1      Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                ΓΗΠΕΔΟ  2    Α΄ ΟΜΙΛΟΣ    

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ

       

ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40 

 ΓΗΠΕΔΟ 3       Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ  4    Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα.