listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Το Σάββατο (16/6) η Τελετή λήξης του Παιδικού

Πραγματοποιήθηκαν 502  παιχνίδια και έλαβαν μέρος 3000 παιδιά περίπου.

Το Σάββατο 16-6-2018 και ώρα 19.00 στο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης του 7oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου, που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Το 7ο Παιδικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, έδωσε  τη δυνατότητα, σε  3.000 παιδιά, διαφόρων ηλικιών να απολαύσουν το παιχνίδι του ποδοσφαίρου, αγωνιζόμενα σε άρτιες αθλητικές εγκαταστάσεις και με συνθήκες επίσημου αγώνα.

Η χαρά της συμμετοχής, η ψυχαγωγία και η ευγενής άμιλλα μεταξύ των παιδιών, σε συνδυασμό με την ανάπτυξη του ποδοσφαίρου, μας κάνουν να πιστεύουμε ότι ο στόχος μας επετεύχθη.Στο τουρνουά έλαβαν μέρος , 32 σύλλογοι   ή αθλητικά κέντρα , με  155 ομάδες.

Πραγματοποιήθηκαν 502  παιχνίδια και έλαβαν μέρος 3000 παιδιά περίπου.

Σε όλα τα παιχνίδια, υπήρχε   ιατρική κάλυψη των αγώνων.

Διαιτήτευσαν, επίσημοι διαιτητές.

Ευχαριστούμε  όλους όσους συνέβαλαν στη επιτυχία του Τουρνουά .

Συγχαρητήρια στα   παιδιά  για την συμμετοχή τους , αλλά και στους γονείς που βρίσκονται δίπλα τους και τα  οδηγούν στο δρόμο του αθλητισμού.

Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες , θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες.

Στις 3 πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία κύπελλα και μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα .

 Λίγο πριν την τελετή λήξης θα πραγματοποιηθούν φιλικές συναντήσεις μεταξύ των ομάδων στις μικρές ηλικίες.

Στο Κεντρικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2009-10  &  2011-12.

Στο Βοηθητικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2009-10.

Μετά το τέλος των αγώνων θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης , με την παρέλαση των ομάδων και τις απονομές .

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           

  ΑΠΟΤ
  ΡΕΠΟ ΠΑΟ  1 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-1
  ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 1-2
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0-3 α.α.

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                

  ΑΠΟΤ
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 1-5
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 4-3
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΛΙΝΤΟ 3 3-0 α.α.
  ΚΑΝΤΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 6-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

  ΑΠΟΤ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΟΑ 2 3-0
  ΟΦΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5-0
  ΛΙΝΤΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1-2
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2 5-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   

  ΑΠΟΤ
  ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3-0
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΦΗ 2 4-1
  ΚΑΝΤΙΑ 1 ΛΙΝΤΟ 3 4-0

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΟΡΤΥΝΑ 6-1
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 7-2
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 5-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

  ΑΠΟΤ
  ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΟΚ 2-4
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 5-2
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΑΕΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 0-10

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

  ΑΠΟΤ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 3-0 α.α.
  ΑΟΚ GERARDS 9-7
  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ 9-2
  ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΡΕΠΟ
  ΑΕΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 0-3 α.α

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       

  ΑΠΟΤ
  ΟΦΗ 1 ΚΑΝΤΙΑ  1 4-2
  ΑΟΤ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 4-5
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΟΑ 1 0-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 1-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 2 5-0
  ΠΑΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 5-4
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΠΟΑ 2 1-5
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 2-3

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 5-4
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 1 0-3
  ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΑ 3 1-4
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 5-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΟΦΑ 2-2
  ΠΑΟ 2 ΕΡΜΗΣ 3-0 a,a
  GERARDS 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 4-4
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ 1-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 2-4
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΠΑΟ 3 0-7
  ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΠΑΟ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ 5-1
  ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 6-2
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 14-2
  ΡΕΠΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΟΦΗ 1 AOT 5-3
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 2-1
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΟ 1 6-3
  ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 3-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΡΕΠΟ ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 2-4
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 2-2

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       

  ΑΠΟΤ
  ΡΕΠΟ ΠΑΟ 2 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ 3-0 α.α.
  ΛΙΝΤΟ 3 ΚΑΝΤΙΑ 6-2
  ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΠΟΑ 3 1-14

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΡΕΠΟ
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΟΦΑ 0-6
  ΑΕΚ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0-0
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 1-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-7
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ 5-7
  ΛΙΝΤΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4-4
  ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 8-0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        

  ΑΠΟΤ
  GERARDS ΓΙΟΥΧΤΑΣ 6-2
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΟΑ 2 3-0
  ΟΦΑ ΠΑΟ 0-3 α.α

 

ΤΕΛΙΚΗ   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
2 ΛΙΝΤΟ  1 9
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 7
4 ΠΟΑ  1 7
5 ΑΟΑΝ 5
6 ΟΦΗ  1 2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 18
2 ΛΙΝΤΟ 2 13
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
4 ΠΑΟ 1 10
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6
6 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 16
2 ΠΟΑ 2 7
3 ΠΑΟ 2 5
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 19
2 ΚΑΝΤΙΑ 16
3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 13
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 9
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 8
6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8
7 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 6
8 ΛΙΝΤΟ 3 1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 15
2 ΠΑΟ 1 10
3 ΠΟΑ 1 8
4 ΛΙΝΤΟ 1 7
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 3
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 16
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12
4 ΠΑΟ 2 10
5 ΠΟΑ 2 8
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4
7 ΛΙΝΤΟ 2 3
8 ΟΦΑ 1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 18
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 12
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 9
4 ΑΟΤ 9
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 7
6 ΟΦΗ 2 7
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

 

ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ 1         Δ2΄ ΟΜΙΛΟΣ              ΓΗΠΕΔΟ 2             Δ2΄ ΟΜΙΛΟΣ                             

GERARDS – ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΜΝΙΣΟΣ / ΡΩΜΑΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ

                                      

ΩΡΑ : 18.00                                                         ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ 3         Δ1- Δ2 ΄ ΟΜΙΛΟΣ      ΓΗΠΕΔΟ   4           Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ-  ΠΑΟ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

 

ΩΡΑ : 18.20                                                         ΩΡΑ : 18.20 

ΓΗΠΕΔΟ   1       Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ              ΓΗΠΕΔΟ   2           Γ΄ – Δ1΄ ΟΜΙΛΟΣ                       

ΑΕΚ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ     

 

ΩΡΑ : 18.20                                                        ΩΡΑ : 18.20 

ΓΗΠΕΔΟ   3      Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   4           Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΤΙΑ – ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 – ΛΙΝΤΟ 3

 

 ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40 

ΓΗΠΕΔΟ   1      Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   2          Β΄ – Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ                         

ΟΦΗ 2 – ΠΟΑ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΠΑΟ 2

                                    

 ΩΡΑ : 18.40                                                       ΩΡΑ : 18.40 

ΓΗΠΕΔΟ   3      Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ   4          Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                         

ΠΟΑ 2- ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

 

                                                                                               

ΓΗΠΕΔΟ  :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ  

ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΩΡΑ : 18.00                                                          ΩΡΑ : 18.00 

ΓΗΠΕΔΟ   1 ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ. ΓΗΠΕΔΟ 2 ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10Α΄ΟΜ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 – ΛΙΝΤΟ 1

 

ΩΡΑ : 18.00                                                       ΩΡΑ : 18.00                                                       

ΓΗΠΕΔΟ 3  ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ. ΓΗΠΕΔΟ 4  ΗΛΙΚΙΑ: 2009-10 Α΄ ΟΜ.

ΑΟΤ – ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1- ΠΟΑ 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ :2011-12

 

ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20                                                       

  ΓΗΠΕΔΟ   1   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                  ΓΗΠΕΔΟ  2     Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                                                                                         

ΟΦΑ – ΠΟΑ 2 ΠΑΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ

 

                                           

  ΩΡΑ : 18.20                                                       ΩΡΑ : 18.20 

  ΓΗΠΕΔΟ   3  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ                   ΓΗΠΕΔΟ    4   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΑΝΤΙΑ – GERARDS

 

      

                              

 ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40 

 ΓΗΠΕΔΟ   1      Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                ΓΗΠΕΔΟ  2    Α΄ ΟΜΙΛΟΣ    

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ

       

                              

 ΩΡΑ : 18.40                                                        ΩΡΑ : 18.40 

 ΓΗΠΕΔΟ 3       Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                 ΓΗΠΕΔΟ  4    Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα.