listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Tα αποτελέσματα του Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρου

Που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις εγκαταστάσεις του Παγκρητίου Σταδίου.

«7Ο  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ  ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  2018″

Σας ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα του Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρο, που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις εγκαταστάσεις του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ της 5ης αγωνιστικής , καθώς και το πρόγραμμα της  6ης αγωνιστικής .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ   5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

                                    ΟΜΑΔΕΣ                                     ΑΠΟΤ.                      

Antikristo.com ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ 3-0 α.α.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΑΡΤ. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ 2-1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 2-1
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ 5-6
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 3-1
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ 3-3
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 5-4
ΔΙΑΣ ΙΤΕ 6-2
CRETA  INTERCLINIC ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ 5-9
ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ ΤΣΙΓΩΝΗΣ 4-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 13
2 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 10
3 ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 10
4 ΚΑΒΑ  ΠΕΤΡΑΚΗ 10
5 ΔΙΑΣ 7
6 ΙΤΕ 6
7 ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ 6
8 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 4
9 CRETA  INTERCLINIC 3
10 ΕΛΜΕ 1
11 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ 1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

1 ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ 12
2 ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ 9
3 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 9
4 ΑΡΤ.   ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ 7
5 ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ 7
6 Antikristo.com 7
7 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 6
8 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 5
9 ΔΕΗ 4
10 ΤΣΙΓΩΝΗΣ 4
11 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 1

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΟΜΑΔΕΣ                       ΗΜ/ΝΙΑ      ΩΡΑ

ΑΡΤ. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Antikristo.com ΠΕΜ  7-6-2018 20.00
ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ ΔΙΑΣ ΠΕΜ  7-6-2018 20.00
ΛΟΓ. ΓΡ. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΛ. ΤΥΛΙΣΟΥ ΠΕΜ  7-6-2018 21.00
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΕΜ  7-6-2018 21.00
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΕΜ  7-6-2018 22.00
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΑΛ. ΡΟΥΒΑ ΠΕΜ  7-6-2018 22.00
ΔΕΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΠΑΡ. 8-6-2018 21.00
ΕΛΜΕ CRETA  INTERCLINIC ΠΑΡ. 8-6-2018 21.00
ΙΤΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΑΡ. 8-6-2018 22.00
ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΑΡ. 8-6-2018 22.00
ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΤΣΙΓΩΝΗΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

 

Σας υπενθυμίζουμε τον τρόπο διεξαγωγής του τουρνουά

 

ΣΥΣΤΗΜΑ   ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  PLAY  OFF

     Β΄    ΦΑΣΗ

ΘΕΣΗ 1-4

  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α Θέση 1-4         
Β Θέση 1-4 1Β              
  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
  Θέση 12 Νικ.A Νικ.B      
  Θέση 3-4 Ηττ.Α Ηττ.Β      

 

ΘΕΣΗ 5-8

  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α Θέση 5-8         
Β Θέση 5-8 3Β              
  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
  Θέση 5-6 Νικ.A Νικ.B      
  Θέση 7-8 Ηττ.Α Ηττ.Β      

 

ΘΕΣΗ 9-12

  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α Θέση 9-12         
Β Θέση 9-12 5Β              
  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
  Θέση 9-10 Νικ.A Νικ.B      
  Θέση 11-12 Ηττ.Α Ηττ.Β      

 

ΘΕΣΗ 13-16

  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α Θέση 13-16         
Β Θέση 13-16 7Β              
  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
  Θέση 13-14 Νικ.A Νικ.B      
  Θέση 15-16 Ηττ.Α Ηττ.Β      

 

ΘΕΣΗ 17-20

  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α Θέση 17-20    10Β      
Β Θέση 17-20 9Β         10Α      
  ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
  Θέση 17-18 Νικ.A Νικ.B      
  Θέση 19-20 Ηττ.Α Ηττ.Β      

 

ΘΕΣΗ :21-22

ΗΜΕΡ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Θέση 21-22 11 A 11 B      

 

 Για το 2018 το τουρνουά  απαρτίζουν:

  • Τον Α όμιλο 11 ομάδες
  • Τον Β όμιλο 11 ομάδες

 

 Για το 2019 θα γίνουν δύο κατηγορίες : (Α-Β)

  • Την Α΄ κατηγορία οι πρώτες 10 ομάδες ,της τελικής βαθμολογίας του 2018
  • Την Β΄ κατηγορία οι υπόλοιπες ομάδες ,της τελικής βαθμολογίας του 2018 και όλοι οι νέοι φορείς –ομάδες