listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

ακολουθεί: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Ολοκληρώνεται το Παιδικό Τουρνουά ποδοσφαίρου

Με την τελευταία αγωνιστική να διεξάγεται το Σαββατοκύριακο 9 -10 Ιουνίου.

Ολοκληρώνεται το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την τελευταία αγωνιστική αυτό το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Ιουνίου.

Σας επισυνάπτουμε τα αποτελέσματα της  αγωνιστικής  , τη  βαθμολογία της και τα εναπομείναντα παιχνίδια.

Η τελετή λήξης θα πραγματοποιηθεί τo ΣΑΒΒΑΤΟ 16-6-2018  στο Παγκρήτιο Στάδιο. 

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΠΑΟ  1 1-3
  ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 0-5
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 0-3 α.α

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                          

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 2 1-0
  ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 3-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                 

   
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 2-2
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ 3-0 α.α.
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 3-0 α.α.
  ΚΑΝΤΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ 4-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                

   
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΟΑ 2 2-1
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 0-2
  ΠΑΟ 2 ΟΦΑ 2-0
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 2-2

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

   
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΑΟΤ 4-2
  ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΛΙΝΤΟ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 0-3
  ΚΑΝΤΙΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 1-3

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                         

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-3
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 5-5
  ΠΑΟ 3 ΚΑΝΤΙΑ 2 7-1
       

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                      

   
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-4
  GERARDS ΑΕΚ 7-3
  ΑΟΚ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 2-6
  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 3-7
  ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ       

   
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ  1 3-6
  ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 11-2
  ΛΙΝΤΟ 1 ΑΟΤ 3-2
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 3-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 

   
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΟΦΗ 2 9-1
  ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 1-1
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 2 5-2
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ 2 4-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                

   
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 4-4
  ΠΟΑ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 1-4
  ΛΙΝΤΟ 3 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 1-2
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 3-0 α.α.

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 

   
  ΕΡΜΗΣ ΟΦΑ 1-7
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ 1-8
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΠΑΟ 2 1-4
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 GERARDS 1 6-7

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  

   
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΗΓΑΣΟΣ 12-3
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  GERARDS 2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-11
  ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 12-2
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΠΑΟ 3 3-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 AOT 10-5
  ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1 5-4
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 7-5
  ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 4-6

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΦΗ 2 5-3
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΠΟΑ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-9
  ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 4-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

   
  ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΑΟ 2 5-2
  ΚΑΝΤΙΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΠΟΑ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5-1
  ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΛΙΝΤΟ 3 0-13

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

   
  ΟΦΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-1
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 2-2
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΕΚ 11-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       

   
  ΟΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5-4
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 3-2
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-6
  ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 6-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             

   
  ΠΟΑ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 7-2
  ΠΗΓΑΣΟΣ GERARDS 1-7
  ΠΑΟ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 3-2
  ΟΦΑ ΚΑΝΤΙΑ 1-14

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΡΕΠΟ ΠΑΟ  1 ΣΑΒ 9-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΓΟΡΤΥΝΑ ΣΑΒ 9-6-2018 11.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 ΣΑΒ 9-6-2018 10.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒ 9-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                  ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 11.00
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 10.00
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 9.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΟΑ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 10.00
  ΟΦΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 11.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 12.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΡΕΠΟ ΑΟΤ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 10.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΦΗ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 11.00
  ΚΑΝΤΙΑ 1 ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-18 12.00

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
         

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΟΚ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 10.00
  GERARDS ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 9.00
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 11.00
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΑΕΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΑΟΚ GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΑΕΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 1 ΚΑΝΤΙΑ  1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΑΟΤ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΠΑΟ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΠΑΟ 2 ΕΡΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  GERARDS 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΗΓΑΣΟΣ GERARDS 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 9.00
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΠΑΟ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 10.00
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 11.00
  ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  GERARDS 2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΡΕΠΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 ΡΕΠΟ

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 1 AOT ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΡΕΠΟ ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΡΕΠΟ ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΛΙΝΤΟ 3 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 ΡΕΠΟ
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΑΕΚ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00
  ΛΙΝΤΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  GERARDS ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 9.00
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 10.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 12.00
  ΟΦΑ ΠΑΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-6-2018 11.00

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΤΕΛΙΚΗ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
2 ΛΙΝΤΟ  1 9
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 7
4 ΠΟΑ  1 7
5 ΑΟΑΝ 5
6 ΟΦΗ  1 2

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 15
2 ΛΙΝΤΟ 2 13
3 ΠΑΟ 1 10
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 9
5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 16
2 ΠΟΑ 2 7
3 ΠΑΟ 2 5
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 16
2 ΚΑΝΤΙΑ 13
3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 10
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 8
5 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 8
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 6
7 ΛΙΝΤΟ 3 4
8 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 3

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ

1 ΟΦΗ 1 15
2 ΠΑΟ 1 10
3 ΠΟΑ 1 8
4 ΛΙΝΤΟ 1 7
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 3
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 16
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 12
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12
4 ΠΑΟ 2 10
5 ΠΟΑ 2 8
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4
7 ΛΙΝΤΟ 2 3
8 ΟΦΑ 1

 

 ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 15
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 9
3 ΑΟΤ 9
4 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 9
5 ΟΦΗ 2 7
6 ΚΑΝΤΙΑ 1 4
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

 Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.