listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm - (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Σύνεχίζεται η δράση στο «Παιδικό»

Με πολλά γκολ, ωραίο θέαμα και πολλές συγκινήσεις πραγματοποιήθηκε η 4η αγωνιστική του Παιδικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Tα αποτελέσματα των αγώνων με την βαθμολογία τους και το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής.

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΛΙΝΤΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1 1-1
  ΟΦΗ  1 ΠΟΑ 1 0-3 α.α
  ΑΟΑΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 2-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΟ  1 0-2
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΗ 2 0-6
  ΛΙΝΤΟ 2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-0
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                         

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 0-1
  ΠΑΟ 2 ΠΟΑ 2 0-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                 

   
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΜΙΝΩΙΚΗ 0-3
  ΚΑΝΤΙΑ ΛΙΝΤΟ 3 4-2
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3-0 α.α
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ 2-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   

   
  ΟΦΗ 1 ΑΟΑΝ 6-1
  ΠΑΟ  1 ΠΟΑ 1 1-1
  ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 1-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                

   
  ΠΑΟ 2 ΠΟΑ 2 1-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1
  ΛΙΝΤΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4-4
  ΟΦΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 0-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

   
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΟΤ 2-9
  ΚΑΝΤΙΑ 1 ΟΦΗ 2 3-3
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 4-0
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                         

   
  ΠΟΑ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ 4-3
  ΠΑΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 9-1
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 5-7
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 13-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                      

   
  ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 0-7
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  GERARDS ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 8-1
  ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 6-4
  ΑΕΚ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1-10

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ       

   
  ΛΙΝΤΟ 1 ΚΑΝΤΙΑ  1 5-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 1-1
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 6-1
  ΑΟΤ ΟΦΗ 1 5-5

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 

   
  ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 4-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΟΑ 2 3-1
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 4-4
  ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 1-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                

   
  ΛΙΝΤΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-2
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΠΟΑ 3 0-8
  ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 1 1-11
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 2-5

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 

   
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΟΦΑ 9-1
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 4-14
  GERARDS 1 ΕΡΜΗΣ 9-2
  ΠΑΟ 2 ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ 7-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  

   
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3-4
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 1-5
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 2 3-2
  GERARDS 2 ΠΑΟ 3 1-8
  ΡΕΠΟ ΓΟΡΤΥΝΑ ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 AOT 7-1
  ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 2-3
  ΛΙΝΤΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 4-4
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 17-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 4-3
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 4-4
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 6-3
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ     

   
  ΠΟΑ 3 ΠΑΟ 2 5-0
  ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΚΑΝΤΙΑ 0-10
  ΛΙΝΤΟ 3 ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ 7-2
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

   
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-4
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 3-2
  ΑΕΚ ΟΦΑ 1-14
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

   
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΠΑΛΙΑΝΗ 3-3
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΠΑΟ 3 5-5
  ΕΡΜΗΣ GERARDS 6-4

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       

   
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1
  ΠΟΑ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4-5
  ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 5-6
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 5-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             

   
  ΠΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 5-3
  ΟΦΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 2-2
  ΚΑΝΤΙΑ ΠΟΑ 2 4-2
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ GERARDS 5-3

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        ΑΓΩΝ. 11Χ11 

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 9.00
  ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΑΟΑΝ ΟΦΗ  1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ  1 ΟΦΗ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                          ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 13.00
  ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                  ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 9.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΟΑΝ ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00
  ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΟ  1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΟΑ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 9.00
  ΟΦΑ ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΟΤ ΟΦΗ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 10.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 11.00
  ΡΕΠΟ ΚΑΝΤΙΑ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-5-18 12.00

                                                                   

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
         

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΡΕΠΟ ΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΚΑΝΤΙΑ  1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΑΟΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΠΑΟ 2 ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΠΑΟ 2 GERARDS 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 GERARDS 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  AOT ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΟΦΗ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΡΕΠΟ ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00
  ΡΕΠΟ ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΟΦΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΛΙΑΝΗ GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΠΑΟ 3 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΕΡΜΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΟΦΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 9.00
  ΠΟΑ 2 ΠΑΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 11.00
  GERARDS ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 10.00
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-5-2018 12.00

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 10
2 ΠΟΑ  1 7
3 ΛΙΝΤΟ  1 6
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 4
5 ΑΟΑΝ 4
6 ΟΦΗ  1 1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 12
2 ΠΑΟ 1 7
3 ΛΙΝΤΟ 2 7
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 6
5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 10
2 ΠΟΑ 2 7
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 2
4 ΠΑΟ 2 2

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 12
2 ΚΑΝΤΙΑ 7
3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 7
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 6
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 6
6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 4
7 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 3
8 ΛΙΝΤΟ 3 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 1 12
2 ΠΟΑ 1 8
3 ΠΑΟ 1 7
4 ΛΙΝΤΟ 1 7
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 12
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 10
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 9
4 ΠΟΑ 2 8
5 ΠΑΟ 2 4
6 ΛΙΝΤΟ 2 1
7 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
8 ΟΦΑ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 9
2 ΟΦΗ 2 7
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 6
4 ΑΟΤ 6
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 4
6 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία