listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

81 παιχνίδια σε 21 γήπεδα και αθλητικά κέντρα

Συνεχίστηκε το περασμένο Σαββατοκύριακο (5-6 Μαΐου) το Παιδικό Τουρνουά ποδοσφαίρου του Δήμου Ηρακλείου.

Με επιτυχία συνεχίστηκε  το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Μαΐου το Παιδικό Τουρνουά ποδοσφαίρου του Δήμου Ηρακλείου με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής.

Έγιναν 81 παιχνίδια σε 21 γήπεδα και αθλητικά κέντρα , με επίσημους διαιτητές και ιατρούς.

Σας επισυνάπτουμε τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής ,το πρόγραμμα της 3ης  όπως και τις βαθμολογίες των ομάδων στις ηλικίες 2003-04  έως και 2005-06 , όπου αγωνίζονται 11Χ11 .

Στις μικρότερες ηλικίες βάση προκήρυξης δεν υπάρχει βαθμολογία.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 0-0
  ΛΙΝΤΟ 1 ΟΦΗ  1 0-0
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1 ΑΟΑΝ 2-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         

  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ  1 1-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1
  ΡΕΠΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ
  ΟΦΗ 2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-0 α.α.

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                         

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ  2 0-0
  ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2 1-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                 

   
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ 0-7
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΑΝΤΙΑ 1-1
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 7-0
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 1-5

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 ΠΟΑ 1 1-2
  ΟΦΗ 1 ΠΑΟ  1 1-0
  ΑΟΑΝ ΛΙΝΤΟ 1 1-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                

   
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 0-2
  ΟΦΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 1-4
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 2 4-1
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

   
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΑΟΤ 3-0
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ 1 3-6
  ΡΕΠΟ ΛΙΝΤΟ 3 ΡΕΠΟ
  ΟΦΗ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 6-0

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                      

   
  ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ GERARDS 2-9
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 5-7
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 4-3
  ΑΕΚ ΑΟΚ 4-12

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ       

   
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ  1 12-0
  ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 1-6
  ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 1 1-9
  ΠΟΑ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 15-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 

   
  ΚΑΝΤΙΑ 2 ΟΦΗ 2 3-0
  ΠΑΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0-7
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 1-2
  ΠΟΑ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 5-7

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                

   
  ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-12
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 1-4
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 2-0
  ΠΟΑ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 1-4

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 

   
  GERARDS 1 ΟΦΑ 5-1
  ΠΑΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 16-4
  ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ 6-3
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΕΡΜΗΣ 6-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  

   
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 1-12
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΟ 3 3-10
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 1-11
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 2 2-6
  ΡΕΠΟ GERARDS 2 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΛΙΝΤΟ 1 AOT 14-5
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 9-2
  ΟΦΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 1-12
  ΠΑΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 4-6

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              

   
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 2 7-3
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 6-4
  ΡΕΠΟ ΠΟΑ 2 ΡΕΠΟ
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 4-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      

   
  ΛΙΝΤΟ 3 ΠΑΟ 2 9-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ 7-2
  ΡΕΠΟ ΠΟΑ 3 ΡΕΠΟ
  ΚΑΝΤΙΑ ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ 4-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

   
  ΑΕΚ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-13
  ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 2-2
  ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΡΕΠΟ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΑ 3-10

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               

   
  GERARDS ΠΑΟ 3 1-3
  ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3-8
  ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΡΜΗΣ 5-1

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       

   
  ΛΙΝΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6-1
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 1 0-10
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5-1
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦΗ 6-4

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             

   
  ΚΑΝΤΙΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 8-1
  ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΑ 3-1
  GERARDS ΠΑΟ 4-1
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ 2 2-7

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                        ΑΓΩΝ. 11Χ11 

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1 ΟΦΗ  1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
  ΠΟΑ 1 ΑΟΑΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ  1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
  ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04  Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                          ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 13.00
  ΠΑΟ  2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                 ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                  ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
  ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
  ΛΙΝΤΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΑΟΑΝ ΠΑΟ  1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
  ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
  ΠΑΟ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΟΤ ΚΑΝΤΙΑ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
  ΟΦΗ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 ΡΕΠΟ

                                                                   

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΠΟΑ 3 ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΑΟΚ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΝΕΟΙ  ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΚΑΝΤΙΑ  1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΠΟΑ 1 ΑΟΤ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΛΙΝΤΟ 3 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΠΟΑ 3 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ GERARDS 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΕΡΜΗΣ ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 3 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  GERARDS 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  AOT ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΠΑΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ                              ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 2 ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΠΟΑ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  GERARDS ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΠΑΟ 3 ΕΡΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
  ΟΦΗ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
  ΠΑΟ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
  ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
  ΠΟΑ 2 GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 6
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1 4
3 ΛΙΝΤΟ  1 2
4 ΠΟΑ  1 1
5 ΑΟΑΝ 1
6 ΟΦΗ  1 1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 6
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 6
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
4 ΠΑΟ 1 1
5 ΛΙΝΤΟ 2 1
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 4
2 ΠΟΑ 2 3
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 2
4 ΠΑΟ 2 1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2003-04    Δ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΜΙΝΩΙΚΗ 6
2 ΚΑΝΤΙΑ 4
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 3
4 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 3
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3
6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1
7 ΛΙΝΤΟ 3 1
8 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΠΟΑ 1 6
2 ΟΦΗ 1 6
3 ΠΑΟ 1 3
4 ΛΙΝΤΟ 1 3
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0
6 ΑΟΑΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Β΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΠΟΑ 2 6
2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 6
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 6
4 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 6
5 ΟΦΑ 0
6 ΛΙΝΤΟ 2 0
7 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0
8 ΠΑΟ 2 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2005-06    Γ΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΟΦΗ 2 6
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 3
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 3
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 3
6 ΑΟΤ 0
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

 

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.