listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Συνεχίζεται το Παιδικό Τουρνουά – «Ευγένιος Γκέραρντ»

Γεμάτο δράση είναι το πρόγραμμα για το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Το πρόγραμμα: 

Παιδικό 2002
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΒΑΚ Σάββατο 20/01/18 09:00
39. ΠΑΝΟΜ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΚ Σάββατο 20/01/18 10:00
Παιδικό 2003-2004 Α΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 20/01/18 09:00
41. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ Σάββατο 20/01/18 10:00
42. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 20/01/18 11:00
43. Π.Ο.Α. – ΟΦΗ ΠΟΑ Σάββατο 20/01/18 12:00
Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΑΝΤΙΑ – ΛΙΝΤΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 20/01/18 09:00
45. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 20/01/18 10:00
46. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΟΦΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 20/01/18 11:00
47. Π.Ο.Α. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 20/01/18 12:00
Παιδικό 2003-2004 Γ΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 20/01/18 09:00
49. ΛΙΝΤΟ – ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 20/01/18 10:00
50. ΓΟΡΤΥΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 20/01/18 11:00
51. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 20/01/18 12:00
Παιδικό 2003-2004 Δ΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΒΑΚ Σάββατο 20/01/18 11:00
53. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – Π.Ο.Α. ΒΑΚ Σάββατο 20/01/18 12:00
54. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΒΑΚ Σάββατο 20/01/18 13:00
Παιδικό 2005-2006 Α΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΛΙΝΤΟ – ΟΦΗ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:00
56. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Ο.Α. ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:00
Παιδικό 2005-2006 Β1΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00
58. ΜΟΙΡΕΣ – Π.Ο.Α. ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:00
59. ΛΙΝΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00
Παιδικό 2005-2006 Β2΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΟΦΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:00
61. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00
62. ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:00
Παιδικό 2005-2006 Γ΄ Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΝΤΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:00
64. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:00
65. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00
66. ΓΟΡΤΥΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:00