listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Οι διαιτητές στα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων

Έγιναν γνωστοί από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί των παιχνιδιών των τοπικών πρωταθλημάτων.

Αναλυτικά:

Α1 ΕΠΣΗ – 13η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Γρηγοράκης Ι.
  • ΑΛΜΥΡΟΣ – ΛΙΝΤΟ Σάββατο 16/12/17 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Κρασαγάκης Χ., Πατεμτζής Γ.
  • ΓΟΡΤΥΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Δρακουλάκης Κ.
  • ΜΟΙΡΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α.
  • ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κυριακή 17/12/17 15:00 Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
  • ΡΩΜΑΝΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/12/17 15:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Κουράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.
  • ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Κυριακή 17/12/17 15:00 Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ., Κυριακίδης Ρ.
  • ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ.
  • Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.

Α2 ΕΠΣΗ – 13η Αγωνιστική

  • Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπαλίδης Α.
  • ΡΑΥΚΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η Σάββατο 16/12/17 15:00 Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α.
  • ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Καμπιτάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.
  • ΔΩΡΙΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ  Κυριακή 17/12/17 15:00 Πατεμτζής Γ., Χναράκης Δ., Σιγανού Γ.
  • ΡΟΥΒΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.
  • ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΡΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ., Ζαφείρης Α.
  • ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ Κυριακή 17/12/17 15:00 Φουκάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.
  • Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ Κυριακή 17/12/17 15:00 Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σταυράκης Γ.

Β1 ΕΠΣΗ – 11η Αγωνιστική

  • ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 16/12/17 15:00 Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ., Τσαμπουράκης Γ.
  • ΧΑΡΑΥΓΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 Μαστορίδης Δ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βλαχάκης Ε.
  • ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ Σάββατο 16/12/17 15:00 Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.
  • ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 Δασκαλάκης Α., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ.
  • ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.
  • ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Δρακάκης Α.
  • ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ Κυριακή 17/12/17 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Επιτροπάκη Ε.

Β2 ΕΠΣΗ – 11η Αγωνιστική

  • Ο.Φ.Η. 94 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ.
  • ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ Σάββατο 16/12/17 15:00 Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.
  • ΡΟΚΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ Σάββατο 16/12/17 15:00 Δασκαλάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Μαυρουδής Ι.
  • ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 10:30 Τοπαλιδης Π., Κώστας Κ., Μαυρουδής Ι.
  • ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΣΙΤΕΣ Κυριακή 17/12/17 12:45 Μοχιανάκης Α., Φανουράκη Μ., Τζώρτζογλου Φ.
  • ΔΑΜΑΣΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Στέφα Ά.

*Ρεπό: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Γ’ ΕΠΣΗ – 10η Αγωνιστική

  • ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Σάββατο 16/12/17 15:00 Μοχιανάκης Α., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.
  • ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ., Στέφα Ά.
  • ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.
  • ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 Γενετζάκης Ε., Νικολακάκης Β., Βλαχάκης Ε.
  • ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:30 Μπαλίδης Α., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.
  • ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΔΑΦΝΕΣ Κυριακή 17/12/17 12:00 Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
  • ΟΦΑΜ – ΙΝΙ Κυριακή 17/12/17 12:00 Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.