listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Οι διαιτητές και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Δείτε τους διαιτητές και τους βοηθούς σε όλα τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων.

Αναλυτικά διαιτητές και βοηθοί στα παιχνίδια του τοπικού

Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
2. ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 25/11/17 15:00 Πατεμτζής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
3. ΠΑΝΟΜ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Φερετζάκης Ν., Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
4. ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδακάκης Γ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
5. ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 26/11/17 15:00 Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
6. ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
7. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)
8. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
9. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 26/11/17 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
Α2 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Ε.Γ.Ο.Η – ΠΟΡΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/11/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
11. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 Σταυρακάκη Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Βλαχάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
12. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/11/17 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
13. ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
14. ΑΣΗΜΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
15. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΟΥΒΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Περτσελάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
16. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Κρασαγάκης Χ., Γρηγοράκης Ι., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
17. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Κυριακή 26/11/17 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Φανουράκη Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΧΟΣ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαρόγλου Ε.
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ ΕΛΠΙΔΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 Χριστουλάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Επιτροπάκη Ε.
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Τουρλουκάκη Χ.
21. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 26/11/17 11:00 Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Σαρόγλου Ε.
22. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπεκιράκης Ι.
23. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 12:00 Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ.
24. ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/11/17 15:00 Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΙΤΕΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 Φερετζάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.
26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Κατσογιάννης Η.
27. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 26/11/17 10:30 Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε., Μαυρουδής Δ.
28. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΡΟΚΑ ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Πλαίτης Γ.
29. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.
30. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.
Γ΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΓΩΝΙΕΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/11/17 15:00 Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Στέφα Ά.
32. ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 25/11/17 15:00 Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.
33. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/11/17 17:30 Δασκαλάκης Ι., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.
34. ΙΝΙ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 26/11/17 11:00 Ζαφείρης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ.
35. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/11/17 12:00 Σαμιωτάκης Ε., Ζιουτος Κ., Σταυράκης Γ.
36. ΟΦΑΜ – ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 26/11/17 12:30 Δρακουλάκης Κ., Μαντσε Ν., Γενετζάκης Ε.
37. ΔΑΦΝΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 Μοχιανάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Επιτροπάκη Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.