listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Στο Ατσαλένιο δοκιμάζεται η Μινωική

Το παιχνίδι της Μινωικής με το Λίντο ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της Α1 με το μεγαλύτερο βάρος να δίνεται σήμερα στις μικρές κατηγορίες.

Δείτε το πρόγραμμα

Α1 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΛΜΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
2. ΛΙΝΤΟ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΟΑ Σάββατο 18/11/17 15:00 Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Α2 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΟΡΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος)
4. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 Παπαδάκης Φ., Λεονταράκης Θ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Δ.
6. ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.
7. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 Μαστορίδης Δ., Φουκάκης Γ., Βλαχάκης Ε.
8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 Περτσελάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κατσογιάννης Η.
9. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 18/11/17 17:30 Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 Φερετζάκης Ν., Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.

Γ΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΜΠΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
12. ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΑΛΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 Σταυρακάκη Μ., Στέφα Ά., Μαυρουδής Ι.