listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Το βάρος στις μικρές κατηγορίες

Με φουλ δράση στις μικρές κατηγορίες ξεκινάει σήμερα η δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί

Α1 ΕΠΣΗ – 6η Αγωνιστική

  • ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Σάββατο 21/10/17 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΛΙΝΤΟ Σάββατο 21/10/17 15:30 Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Καούρας Γ.
  • ΦΑΙΣΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.
  • ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε.
  • ΠΑΝΟΜ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Κυριακή 22/10/17 15:30 Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Πατεράκης Μ.
  • ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 22/10/17 15:30 Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.
  • ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ Κυριακή 22/10/17 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
  • ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Φ.
  • ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30 Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.

Α2 ΕΠΣΗ – 6η Αγωνιστική

  • ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30 Σταυρακάκη Μ., Καζόγλου Χ., Βισκαδούρος Α.
  • ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ε.Γ.Ο.Η Σάββατο 21/10/17 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α.
  • ΡΑΥΚΟΣ – ΔΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ.
  • ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Κρασαγάκης Χ., Χναράκης Δ., Καμπιτάκης Κ.
  • Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ Κυριακή 22/10/17 15:30 Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε.
  • Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΟΡΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α.
  • ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Σφακιανάκης Δ., Στεφανίδης Σ., Θέμελη Π.
  • ΡΟΥΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30 Σταυρακάκη Ν., Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ.

Β1 ΕΠΣΗ – 4η Αγωνιστική

  • ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ Σάββατο 21/10/17 15:30 Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε., Σπαθαράκης Γ.
  • ΧΑΡΑΥΓΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 21/10/17 15:30 Φερετζάκης Ν., Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ.
  • ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30 Παπαδάκης Φ., Χαραλαμπάκης Ε., Πλαίτης Γ.
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Σάββατο 21/10/17 15:30 Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
  • ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΒΟΝΗ Σάββατο 21/10/17 18:00 Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
  • ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φανουράκη Μ.
  • ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Κυριακή 22/10/17 12:00 Χναράκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Καμπιτάκης Κ.

Β2 ΕΠΣΗ – 4η Αγωνιστική

  • ΡΟΚΑ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ Σάββατο 21/10/17 15:30 Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Στεφανίδης Σ.
  • Ο.Φ.Η. 94 – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ Σάββατο 21/10/17 15:30 Δασκαλάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Σαρόγλου Ε.
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 Ζαφείρης Α., Φερετζάκης Ν., Μάτσας Κ.
  • ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ Κυριακή 22/10/17 13:00 Δασκαλάκης Α., Φερετζάκης Ν., Ζαφείρης Α.
  • ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε.
  • ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ  Κυριακή 22/10/17 15:30 Καρατζάς Γ., Ψαρράς Κ., Βλαχάκης Ε.
  • Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Γ’ ΕΠΣΗ – 3η Αγωνιστική

  • ΧΕΙΜΑΡΟΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30 Πατεράκης Μ., Δρακουλάκης Κ., Βλαχάκης Ε.
  • ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΩΝΙΕΣ Σάββατο 21/10/17 15:30 Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Δρακωνάκης Ε.
  • ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30 Μοχιανάκης Α., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.
  • ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ., Στέφα Ά.
  • ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ Κυριακή 22/10/17 13:00 Ζιουτος Κ., Σταυρακάκη Μ., Σταυράκης Γ.
  • ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΟΦΑΜ Κυριακή 22/10/17 13:15 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ.
  • ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.