listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Την Κυριακή ξεκινάει το «Παιδικό Τουρνουά Φιλίας»

Που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στο Παγκρήτιο Στάδιο.

Την  Κυριακή 15-10-2017 στο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ θα διεξαχθεί το «Παιδικό Τουρνουά Φιλίας» που διοργανώνει  ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις ηλικίες :

 1.Γεννημένο τα έτη 2007-08  αγωνίζονται  «9X9».

2. Γεννημένοι τα έτη 2009-10 αγωνίζονται  «8Χ8».

Συμμετέχουν 13 ακαδημίες με 36 ομάδες και 540 μικρούς αθλητές.

Α/Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
1 ΑΟΤ
2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4 ΚΑΝΤΙΑ
5 ΛΙΝΤΟ
6 ΜΙΝΩΙΚΗ
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Μ
8 ΟΦΗ
9 ΠΑΝΟΜ – ΑΡΕΝΑ
10 ΠΑΟ
11 ΠΑΟ  ΔΕΙΛΙΝΑ
12 ΠΟΑ
13 GERARDS-PAPAD

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ :  ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 

ΗΛΙΚΙΕΣ : 2007-08  

  

ΩΡΑ : 10.00

ΓΗΠΕΔΟ   1                                                          ΓΗΠΕΔΟ   2     

GERARDS-PAPADAKHS  1– ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦΗ

                                     

ΓΗΠΕΔΟ   3                                                          ΓΗΠΕΔΟ   4     

ΛΙΝΤΟ  1       –     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1 ΜΙΝΩΙΚΗ 1       –        ΠΟΑ  1

 

ΩΡΑ : 11.00

 

  ΓΗΠΕΔΟ   1                                                       ΓΗΠΕΔΟ   2                                                        

ΑΟΤ  1        –      ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ  ΑΟΤ  2     –    GERARDS-PAPADAKHS  2

 

ΓΗΠΕΔΟ   3                                                        ΓΗΠΕΔΟ   4     

 ΜΙΝΩΙΚΗ  2      –        ΠΟΑ  2 ΛΙΝΤΟ   2      –      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

 

ΩΡΑ : 12.00 

                                                     

ΓΗΠΕΔΟ   1                                                         

ΔΕΙΛΙΝΑ  – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ  :  ΚΕΝΤΡΙΚΟ  

 ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10 

 

ΩΡΑ : 10.00  

                                                      

ΓΗΠΕΔΟ   1                                                          ΓΗΠΕΔΟ   2     

GERARDS-PAPADAKHS   –    ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΑΝΤΙΑ  1      –      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                     

ΓΗΠΕΔΟ   3                                                          ΓΗΠΕΔΟ   4     

ΛΙΝΤΟ  1     –       ΟΦΗ ΑΟΤ      –      ΠΟΑ   1

 

ΩΡΑ : 11.00

                                                      

ΓΗΠΕΔΟ   1                                                         ΓΗΠΕΔΟ   2     

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1      –      ΔΕΙΛΙΝΑ ΠΑΟ   1     –     ΗΡΟΔΟΤΟΣ  1

 

ΓΗΠΕΔΟ   3                                                        ΓΗΠΕΔΟ   4     

ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ   2     –     ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2 ΠΑΟ   2      –     ΠΟΑ  2

 

ΩΡΑ : 12.00 

                                                     

ΓΗΠΕΔΟ   1                                                        

ΛΙΝΤΟ   2      –     ΚΑΝΤΙΑ  2

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες των αγώνων.