listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Α2 ΕΠΣΗ,

1η αγωνιστική

Δωριέας – ΑΟΚ
Ραύκος – Αγία Βαρβάρα
Νέοι Εργοτέλη – Ρούβας
Αθλόπολις – Ηρακλής Νιπιδιτού
ΟΦΑ – Δόξα Γαλιάς
Τριτωνία – Πόρος
Ασήμι – Διας
ΕΓΟΗ – Νέοι Ηροδότου

2η αγωνιστική

Ραύκος – Δωριέας
ΑΟΚ – Νέοι Εργοτέλη
Αγία Βαρβάρα – Αθλόπολις
Ρούβας – ΟΦΑ
Ηρακλής Νιπιδιτού – Τριτωνία
Δόξα Γαλιάς – Ασήμι
Πόρος – Νέοι Ηροδότου
Δίας – ΕΓΟΗ

3η αγωνιστική

Δωριέας – Νέοι Εργοτέλη
Αθλόπολις – Ραύκος
ΟΦΑ – ΑΟΚ
Τριτωνία – Αγία Βαρβάρα
Ασήμι – Ρούβας
Νέοι Ηροδότου – Ηρακλής Νιπιδιτού
ΕΓΟΗ – Δόξα Γαλιάς
Πόρος – ΔΙΑΣ

4η αγωνιστική

Αθλόπολις – Δωριέας
Νέοι Εργοτέλη – ΟΦΑ
Ραύκος – Τριτωνία
ΑΟΚ – Ασήμι
Αγία Βαρβάρα – Νέοι Ηροδότου
Ρούβας – ΕΓΟΗ
Ηρακλής Νιπιδιτού – ΔΙΑΣ
Δόξα Γαλιάς – Πόρος

5η αγωνιστική

Δωριέας – ΟΦΑ
Τριτωνία – Αθλόπολις
Ασήμι – Νέοι Εργοτέλη
Νέοι Ηροδότου – Ραύκος
ΕΓΟΗ – ΑΟΚ
ΔΙΑΣ – Αγία Βαρβάρα
Πόρος – Ρούβας
Ηρακλής Νιπιδιτού – Δόξα Γαλιάς

6η αγωνιστική

Τριτωνία – Δωριέας
ΟΦΑ – Ασήμι
Αθλόπολις – Νέοι Ηροδότου
Νέοι Εργοτέλη – ΕΓΟΗ
Ραύκος – ΔΙΑΣ
ΑΟΚ – Πόρος
Αγία Βαρβάρα – Δόξα Γαλιάς
Ρούβας – Ηρακλής Νιπιδιτού

7η αγωνιστική 

Δωριέας – Ασήμι
Νέοι Ηροδότου – Τριτωνία
ΕΓΟΗ – ΟΦΑ
ΔΙΑΣ – Αθλόπολις
Πόρος – Νέοι Εργοτέλη
Δόξα Γαλιάς – Ραύκος
Ηρακλής Νιπιδιτού – ΑΟΚ
Αγία Βαρβάρα – Ρούβας

8η αγωνιστική

Νέοι Ηροδότου – Δωριέας
Ασήμι – ΕΓΟΗ
Τριτωνία – ΔΙΑΣ
ΟΦΑ – Πόρος
Αθλόπολις – Δόξα Γαλιάς
Νέοι Εργοτέλη – Ηρακλής Νιπιδιτού
Ραύκος – Ρούβας
ΑΟΚ – Αγία Βαρβάρα

9η αγωνιστική

Δωριέρας – ΕΓΟΗ
ΔΙΑΣ – Νέοι Ηρόδοτου
Πόρος – Ασήμι
Δόξα Γαλιάς – Τριτωνία
Ηρακλής Νιπιδιτού – ΟΦΑ
Ρούβας – Αθλόπολις
Αγία Βαρβάρα – Νέοι Εργοτέλη
ΑΟΚ – Ραύκος

10η αγωνιστική

ΔΙΑΣ – Δωριέας
ΕΓΟΗ – Πόρος
Νέοι Ηροδότου – Δόξα Γαλιάς
Ασήμι – Ηρακλής Νιπιδιτού
Τριτωνία – Ρούβας
ΟΦΑ – Αγία Βαρβάρα
Αθλόπολις – ΑΟΚ
Νέοι Εργοτέλη – Ραύκος

11η αγωνιστική

Δωριέας – Πόρος
Δόξα Γαλιάς – ΔΙΑΣ
Ηρακλής Νιπιδιτού – ΕΓΟΗ
Ρούβας – Νέοι Ηροδότου
Αγία Βαρβάρα – Ασήμι
ΑΟΚ – Τριτωνία
Ραύκος – ΟΦΑ
Νέοι Εργοτέλη – Αθλόπολις

12η αγωνιστική

Δόξα Γαλιάς – Δωριέας
Πόρος – Ηρακλής Νιπιδιτού
ΔΙΑΣ – Ρούβας
ΕΓΟΗ – Αγία Βαρβάρα
Νέοι Ηροδότου – ΑΟΚ
Ασήμι – Ραύκος
Τριτωνία – Νέοι Εργοτέλη
ΟΦΑ – Αθλόπολις

13η αγωνιστική

Δωριέας – Ηρακλής Νιπιδιτού
Ρούβας – Δόξα Γαλιάς
Αγία Βαρβάρα – Πόρος
ΑΟΚ – ΔΙΑΣ
Ραύκος – ΕΓΟΗ
Νέοι Εργοτέλη – Νέοι Ηροδότου
Αθλόπολις – Ασήμι
ΟΦΑ – Τριτωνία

14η αγωνιστική

Ρούβας – Δωριέας
Ηρακλής Νιπιδιτού – Αγία Βαρβάρα
Δόξα Γαλιάς – ΑΟΚ
Πόρος – Ραύκος
ΔΙΑΣ – Νέοι Εργοτέλη
ΕΓΟΗ – Αθλόπολις
Νέοι Ηροδότου – ΟΦΑ
Ασήμι – Τριτωνία

15η αγωνιστική

Δωριέας – Αγία Βαρβάρα
ΑΟΚ – Ρούβας
Ραύκος – Ηρακλής Νιπιδιτού
Νέοι Εργοτέλη – Δόξα Γαλιάς
Αθλόπολις – Πόρος
ΟΦΑ – ΔΙΑΣ
Τριτωνία – ΕΓΟΗ
Ασήμι – Νέοι Ηροδότου