listen live
ακούτε τώρα: 18.00-19.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 18.00-19.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

ακολουθεί: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

e-radio logo

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ

Παρακολουθήστε παρακάτω το πλήρες πρόγραμμα που διαμορφώθηκε στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στο Μοχό.

1η αγωνιστική

ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ
Κεραυνός – Ρωμανός
Μοίρες – Αλμυρός
Γόρτυς – Φαιστός
Γιούχτας – Ζαρός
Χερσόνησος – Ελπίδες
Μινωική – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Λίντο

2η αγωνιστική

Κεραυνός – ΑΟΤ
ΠΑΝΟΜ – Μοίρες
Ρωμανός – Γόρτυς
Αλμυρός – Γιούχτας
Φαιστός – Χερσόνησος
Ζαρός – Ανθεστίων
Ελπίδες – Μινωική
Τύλισος – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Λίντο

3η αγωνιστική

ΑΟΤ – Μοίρες
Γόρτυς – Κεραυνός
Γιούχτας – ΠΑΝΟΜ
Χερσόνησος – Ρωμανός
Ανθεστίων – Αλμυρός
Μινωική – Φαιστός
ΠΑΟΚ – Ζαρός
Λίντο – Ελπίδες
ΑΕΚ – Τύλισος

4η αγωνιστική

Γόρτυς – ΑΟΤ
Μοίρες – Γιούχτας
Κεραυνός – Χερσόνησος
ΠΑΝΟΜ – Ανθεστίων
Ρωμανός – Μινωική
Αλμυρός – ΠΑΟΚ
Φαιστός – Λίντο
Ζαρός – ΑΕΚ
Ελπίδες – Τύλισος

5η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Γιούχτας
Χερσόνησος – Γόρτυς
Ανθεστίων – Μοίρες
Μινωική – Κεραυνός
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ
Λίντο – Ρωμανός
ΑΕΚ – Αλμυρός
Τύλισος – Φαιστός
Ελπίδες – Ζαρός

6η αγωνιστική

Χερσόνησος – ΑΟΤ
Γιούχτας – Ανθεστίων
Γόρτυς – Μινωική
Μοίρες – ΠΑΟΚ
Κεραυνός – Λίντο
ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ
Ρωμανός – Τύλισος
Αλμυρός – Ελπίδες
Φαιστός – Ζαρός

7η αγωνιστική

ΑΟΤ- Ανθεστίων
Μινωική – Χερσόνησος
ΠΑΟΚ – Γιούχτας
Λίντο – Γόρτυς
ΑΕΚ – Μοίρες
Τύλισος – Κεραυνός
Ελπίδες – ΠΑΝΟΜ
Ζαρός – Ρωμανός
Φαιστός – Αλμυρός

8η αγωνιστική 

Μινωική – ΑΟΤ
Ανθεστίων – ΠΑΟΚ
Χερσόνησος – Λίντο
Γιούχτας – ΑΕΚ
Γόρτυς – Τύλισος
Μοίρες – Ελπίδες
Κεραυνός – Ζαρός
ΠΑΝΟΜ – Φαιστός
Ρωμανός – Αλμυρός

9η αγωνιστική 

ΑΟΤ – ΠΑΟΚ
Λίντο – Μινωική
ΑΕΚ – Ανθεστίων
Τύλισος – Χερσόνησος
Ελπίδες – Γιούχτας
Ζαρός – Γόρτυς
Φαιστός – Μοίρες
Αλμυρός – Κεραυνός
Ρωμανός – ΠΑΝΟΜ

10η αγωνιστική 

Λίντο – ΑΟΤ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Μινωική – Τύλισος
Ανθεστίων – Ελπίδες
Χερσόνησος – Ζαρός
Γιούχτας – Φαιστός
Γόρτυς – Αλμυρός
Μοίρες – Ρωμανός
ΠΑΝΟΜ – Κεραυνός

11η αγωνιστική 

Τύλισος – Λίντο
ΑΟΤ – ΑΕΚ
Ελπίδες – ΠΑΟΚ
Ζαρός – Μινωική
Φαιστός – Ανθεστίων
Αλμυρός – Χερσόνησος
Ρωμανός – Γιούχτας
ΠΑΝΟΜ – Γόρτυς
Κεραυνός – Μοίρες

12η αγωνιστική 

Τύλισος – ΑΟΤ
ΑΕΚ – Ελπίδες
Λίντο – Ζαρός
ΠΑΟΚ – Φαιστός
Μινωική – Αλμυρός
Ανθεστίων – Ρωμανός
Χερσόνησος – ΠΑΝΟΜ
Γιούχτας – Κεραυνός
Μοίρες – Γόρτυς

13η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Ελπίδες
Ζαρός – Τύλισος
Φαιστός – ΑΕΚ
Αλμυρός – Λίντο
Ρωμανός – ΠΑΟΚ
ΠΑΝΟΜ – Μινωική
Κεραυνός – Ανθεστίων
Μοίρες – Χερσόνησος
Γόρτυς – Γιούχτας

14η αγωνιστική 

Ζαρός – ΑΟΤ
Ελπίδες – Φαιστός
Τύλισος – Αλμυρός
ΑΕΚ – Ρωμανός
Λίντο – ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ – Κεραυνός
Μινωική – Μοίρες
Ανθεστίων – Γόρτυς
Γιούχτας – Χερσόνησος

15η αγωνιστική

ΑΟΤ – Φαιστός
Αλμυρός – Ζαρός
Ρωμανός – Ελπίδες
ΠΑΝΟΜ – Τύλισος
Κεραυνός – ΑΕΚ
Μοίρες – Λίντο
Γόρτυς – ΠΑΟΚ
Γιούχτας – Μινωική
Χερσόνησος – Ανθεστίων

16η αγωνιστική 

Αλμυρός – ΑΟΤ
Φαιστός – Ρωμανός
Ζαρός – ΠΑΝΟΜ
Ελπίδες – Κεραυνός
Τύλισος – Μοίρες
ΑΕΚ – Γόρτυς
Λίντο – Γιούχτας
ΠΑΟΚ – Χερσόνησος
Ανθεστίων – Μινωική

17η αγωνιστική 

ΑΟΤ – Ρωμανός
ΠΑΝΟΜ – Αλμυρός
Κεραυνός – Φαιστός
Μοίρες – Ζαρός
Γόρτυς – Ελπίδες
Γιούχτας – Τύλισος
Χερσόνησος – ΑΕΚ
Ανθεστίων – Λίντο
Μινωική – ΠΑΟΚ