listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Στις 14/5 ολοκληρώνεται η Α1 ΕΠΣΗ

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 20η έως και την 38η αγωνιστική.

Το πρόγραμμα από την 20η έως και την 38η αγωνιστική στην Α1 όπως ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΗ:

«Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το Γηπεδούχο  Σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.00            ΠΑΟΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.00            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.00            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ  Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΜΟΙΡΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.00            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.00            ΖΑΡΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.00            ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.00            ΕΓΟΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.00            ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ Α.Α.

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.00            ΠΑΟΚ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.00            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΊΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.00            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.15            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.15            ΖΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.15            ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.15            ΕΓΟΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.15            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.15            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.15            ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.15            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.15            ΠΑΝΟΜ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.15            ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α.Α.

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.30            ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.30            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΟΦΑ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ Α.Α.

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.30            ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.30            ΕΓΟΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017  

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.30            ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.30            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΟΦΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.30            ΖΑΡΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Α.Α.

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΠΑΝΟΜ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.30            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΑΟΤ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.00            ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.00            ΕΓΟΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.00            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.00            ΖΑΡΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.00            ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΝΟΜ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ  Α.Α.

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΠΑΝΟΜ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.00            ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΜΟΙΡΕΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.00            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.00            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.00            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.00            ΕΓΟΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.00            ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.00            ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.00            ΡΟΥΒΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Α.

 

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.30            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΟΦΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.30            ΠΑΟΚ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ  29/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΠΑΝΟΜ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.30            ΕΓΟΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.30            ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.30            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.30            ΖΑΡΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Α.Α.

 

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017  

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.30            ΠΑΟΚ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.30            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΟΦΑ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΖΑΡΟΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.30            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.30            ΕΓΟΗ – ΔΟΞΑ  ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.30            ΑΟΤ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.00            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 17.00            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 17.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΟΦΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 17.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 17.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 17.00            ΖΑΡΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 17.00            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 17.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ  Α.Α.

 

36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.00            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 17.00            ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΜΟΙΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 17.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 17.00            ΕΓΟΗ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 17.00            ΡΟΥΒΑΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ Α.Α.

 

37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/05/2016

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΠΑΝΟΜ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 17.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 17.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 17.30            ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 17.30            ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 17.30            ΑΟΤ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 17.30            ΕΓΟΗ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 17.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Α.

 

38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14/5/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.30            ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 17.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 17.30            ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.30            ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΦΑΙΣΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 17.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 17.30            ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

Stoiximan: Περισσότεροι τρόποι συναλλαγών: Τραπεζική μεταφορά (E-banking), Πιστωτική ή Χρεωστική κάρτα, VIVA, Paysafe, Skrill & Neteller. Stoiximan.gr.