listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

ακολουθεί: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

e-radio logo

Σπουδαίο παιχνίδι στον Κρουσώνα

Ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί τις Μοίρες για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣΗ. Δείτε το σημερινό πρόγραμμα με ζωντανή ενημέρωση για την εξέλιξη των αγώνων από τον Athletic Radio 104,2 και το athleticradio.gr.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της σημερινής ημέρας

Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σάββατο 01/10/16 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Λαλιώτης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 01/10/16 16:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
(Παρατηρητής: Τσικαλάκης Εμμανουήλ)
12. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:00 Σπινάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος)
13. ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:00 Σφακιανάκης Δ., Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:00 Συναδινάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Δρακάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
20. ΧΑΡΑΥΓΗ – ΒΟΝΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:00 Σφακιανάκης Ε. Μ., Κουράκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Ο.Φ.Η. 94 – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΒΑΚ Σάββατο 01/10/16 15:00 Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.
27. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 01/10/16 16:00 Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Βιτσαξάκης Α., Καζόγλου Χ.
28. ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Σάββατο 01/10/16 16:00 Ελευθεράκης Σ., Στεφανίδης Σ., Σιγανού Γ.
29. ΔΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. ΠΟΑ Σάββατο 01/10/16 16:00 Κασαπάκης Κ., Πατεμτζής Γ., Γενετζάκης Ε.
30. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 01/10/16 16:00 Τζανακάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Στέφα Ά.

Γ΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ Σάββατο 01/10/16 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Ζαφείρης Α.
34. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 01/10/16 16:00 Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Α., Σταυράκης Γ.
35. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕΚ Σάββατο 01/10/16 16:00 Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ., Σπαθαράκης Γ.