Την Τετάρτη 3-6-2015 και ώρα 19.00 στο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξηςτου 4oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.
Το 4ο Παιδικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου, έδωσε τη δυνατότητα, σε 3.500 παιδιά, διαφόρων ηλικιών να απολαύσουν το παιχνίδι του ποδοσφαίρου, αγωνιζόμενα σε άρτιες αθλητικές εγκαταστάσεις και με συνθήκες επίσημου αγώνα.
Η χαρά της συμμετοχής, η ψυχαγωγία και η ευγενής άμιλλα μεταξύ των παιδιών, σε συνδυασμό με την ανάπτυξη του ποδοσφαίρου, μας κάνουν να πιστεύουμε ότι ο στόχος μας επετεύχθη.
Στο τουρνουά έλαβαν μέρος , 32 σύλλογοι ή αθλητικά κέντρα , με 168 ομάδες.
Πραγματοποιήθηκαν, 716 παιχνίδια και έλαβαν μέρος , 3500 παιδιά περίπου .
Σε όλα τα παιχνίδια, υπήρχε ιατρική κάλυψη των αγώνων.
Διαιτήτευσαν, επίσημοι διαιτητές .
Ευχαριστούμε όλους όσους συνέβαλαν στη επιτυχία του τουρνουά .
Συγχαρητήρια στα παιδιά για την συμμετοχή τους , αλλά και στους γονείς που βρίσκονται δίπλα τους και τα οδηγούν στο δρόμο του αθλητισμού.
Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες , θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες.
Στις 3 πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία κύπελλα και μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα .
Λίγο πριν την τελετή λήξης θα πραγματοποιηθούν φιλικές συναντήσεις μεταξύ των ομάδων στις μικρές ηλικίες .
Στο Κεντρικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2006-07 & 2008-09 .
Στο Βοηθητικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2002-03 & 2004 -05 .
Μετά το τέλος των αγώνων θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης , με την παρέλαση των ομάδων και τις απονομές .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΛΕΤΗΣ ΛΗΞΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ : ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ : 2002-03
ΩΡΑ : 17.00 ΩΡΑ : 17.00
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1- ΛΙΝΤΟ1 |
ΩΡΑ : 17.00 ΩΡΑ : 17.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΠΟΑ 1- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1- ΜΙΝΩΙΚΗ 1 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ : 2004-05
ΩΡΑ : 17.20 ΩΡΑ : 17.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ |
ΩΡΑ : 17.20 ΩΡΑ : 17.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΜΙΝΩΙΚΗ 3- ΠΑΟ 2 | ΠΟΑ 3 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 |
ΩΡΑ : 17.40 ΩΡΑ : 17.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΑΟ 1- ΟΦΗ 3 | ΑΕΚ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 |
ΩΡΑ : 17.40 ΩΡΑ : 17.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ2 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ – ΑΜΝΙΣΟΣ |
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 – ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3- ΠΑΟΚ |
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ – ΛΙΝΤΟ 3 |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2- ΠΟΑ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2- ΛΙΝΤΟ 2 |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΟΦΗ 2- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΑΟΤ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΟΑ 1- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 – ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΦΗ 1- ΛΙΝΤΟ 1 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ : 2006-07 ΩΡΑ : 17.00 ΩΡΑ : 17.00
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 – ΟΦΗ 3 | ΟΦΗ ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΑ 3 |
ΩΡΑ : 17.00 ΩΡΑ : 17.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 – ΠΑΟ 2 |
ΩΡΑ : 17.20 ΩΡΑ : 17.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΟΦΗ2 – ΑΣΙΤΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2- ΠΟΑ 2 |
ΩΡΑ : 17.20 ΩΡΑ : 17.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ – ΛΙΝΤΟ 3 |
ΩΡΑ : 17.40 ΩΡΑ : 17.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 – ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 2 – ΠΑΟ 1 |
ΩΡΑ : 17.40 ΩΡΑ : 17.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ –ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ |
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2- ΑΟΤ | ΜΙΝΩΙΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ |
ΩΡΑ : 18.00 ΩΡΑ : 18.00
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ – ΛΙΝΤΟ 1 | ΜΟΙΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟ
ΗΛΙΚΙΕΣ :2008-09
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ– ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΟΙΡΕΣ –ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 |
ΩΡΑ : 18.20 ΩΡΑ : 18.20
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ– ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ– ΠΑΟ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΟΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΛΙΝΤΟ 2 – ΑΜΝΙΣΟΣ |
ΩΡΑ : 18.40 ΩΡΑ : 18.40
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΓΗΠΕΔΟ 4
ΟΦΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ – ΛΙΝΤΟ 1 |
Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα .