listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Ολοκληρώνεται το παιδικό πρωτάθλημα

Που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ αυτό το Σαββατοκύριακο 20-21/4/2013.

Ολοκληρώνεται αυτό το Σαββατοκύριακο 20-21/4/2013 το  παιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου  που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Στις πρώτες κατηγορίες , όπου υπάρχει βαθμολογία , θα πραγματοποιηθούν PLAY OFF  στις 4 πρώτες θέσεις.

Το Σάββατο 20-4-2013 η ημιτελική φάση 1-4  και 2-3.Την Κυριακή 21-4-2013  η τελική φάση.

Οι ηττημένοι από τις θέσεις (1-4) – (2-3)  μικρό  τελικό  για θέση 3-4.

Οι νικητές από τις θέσεις (1-4) – (2-3) μεγάλο τελικό για θέση 1-2.

  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΑΕΚ

8η Αγωνιστική     ΑΠΟΤ.
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    3-0
ΛΙΝΤΟ    ΟΦΗ    2-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    ΠΑΟΚ    3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.    ΗΡΑΚΛΗΣ     0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική                                                                         ΑΠΟΤ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    2-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    ΠΟΑ  1    1-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    0-2
ΛΙΝΤΟ  2    ΟΦΗ    3-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΠΑΛΙΑΝΗ    7-0
ΑΟΤ    ΠΟΑ  2    1-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ     1-9
ΜΟΙΡΕΣ    ΕΝΩΣΗ  2011    0-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2    ΛΙΝΤΟ  3    2-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΔΕΙΛΙΝΑ    0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΑΟΚ    0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    1-1
ΠΟΑ   3    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    1-2
0    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΦΗ   1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1    ΛΙΝΤΟ   1      0-5
ΠΟΑ   1    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    2-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1    ΑΟΤ    4-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΝΑΛΗΨΗ    ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ    1-3
ΛΙΝΤΟ   2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    2-0
ΟΦΗ   2    ΜΙΝΩΙΚΗ   1    2-2
ΠΟΑ   2    ΑΣΤΕΡ.  ΜΥΡΤΙΑΣ    0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΠΑΛΙΑΝΗ    0-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΛΙΝΤΟ  3    ΠΑΟΚ    0-5
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    ΜΟΙΡΕΣ    6-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΟΦΗ   3    2-3
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΔΕΙΛΙΝΑ     5-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2    ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ    2-8
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΠΟΑ   3    2-0
ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    1-3
ΕΝΩΣΗ  2011    ΗΡΑΚΛΗΣ    1-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΖΑΡΟΣ    2-8
ΠΑΟ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3    7-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.    ΓΟΡΤΥΣ    3-0
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΑΣΙΤΕΣ    4-6
ΠΑΤΟΥΧΑΣ    ΡΑΥΚΟΣ    3-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΦΗ   1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1    5-2
ΠΟΑ   1     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1    5-3
ΛΙΝΤΟ   1    ΑΟΤ    8-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     10-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ    1-7
ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    2-0
ΛΙΝΤΟ   2    ΠΑΟΚ    2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΠΟΑ   2    7-0
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1    ΟΦΗ   2    3-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΜΟΙΡΕΣ    ΕΝΩΣΗ  2011    3-3
ΛΙΝΤΟ  3    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2    4-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    ΟΦΗ  3    6-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΔΕΙΛΙΝΑ     11-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΕΚ    ΠΟΑ   3    3-4
ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    5-5
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2    5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    3-3
0    ΠΑΟ    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΦΗ   1    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    14-0
ΛΙΝΤΟ   1    ΑΟΤ    6-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    0
ΠΟΑ  1    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    10-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΜΟΙΡΕΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1    0-8
ΛΙΝΤΟ   2    ΠΑΟΚ    7-4
ΠΟΑ    2    ΟΦΗ   2    4-12
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    4-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΚΟΡΟΙΒΟΣ    7-1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΟΦΗ    3    13-4
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    2    10-0
ΗΡΑΚΛΗΣ    ΛΙΝΤΟ   3    3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ    ΔΕΙΛΙΝΑ    13-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΠΟΑ   3    3-8
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    ΜΙΝΩΙΚΗ    1-2
ΜΟΙΡΕΣ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2    1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3    ΓΟΡΤΥΣ    2-8
0    ΠΑΟ    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΦΗ   1    ΠΟΑ      9-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΠΑΟΚ    1-0
ΛΙΝΤΟ   1      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    4-6
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    0    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΛΙΝΤΟ   2    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2    2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    ΟΦΗ   2    2-7
ΑΣΙΤΕΣ    ΠΑΟ    3-0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Με μπλε , είναι η  4η  αγωνιστική 16-17/3/2013 που δεν πραγματοποιήθηκε λόγω αποκριών.

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997     Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : AEK

Το Σάββατο 20-4-2013 η ημιτελική φάση
1-4     ώρα   10.00    ΛΙΝΤΟ         –   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2-3     ώρα   11.00    ΜΙΝΩΙΚΗ   –   ΟΦΗ

Την Κυριακή 21-4-2013  η τελική φάση
Οι ηττημένοι από τις θέσεις (1-4) – (2-3)  μικρό  τελικό  για θέση 3-4 ώρα 10.00
Οι  νικητές     από τις θέσεις (1-4) – (2-3) μεγάλο τελικό για θέση 1-2 ώρα 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ     Β΄  ΓΥΡΟΣ

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
0    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΣΑΒ.   20-4-2013    ΡΕΠΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    ΣΑΒ.   20-4-2013    11.00
ΛΙΝΤΟ  1    ΠΟΑ  1    ΣΑΒ.   20-4-2013    12.00

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    ΚΥΡ.   21-4-2013    11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    ΛΙΝΤΟ  1    ΚΥΡ.   21-4-2013    12.00
ΠΟΑ 1    0    ΚΥΡ.   21-4-2013    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    0    ΣΑΒ.  20/4/2013    ΡΕΠΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    ΣΑΒ.  20/4/2013    11.00
ΑΟΚ    ΠΟΑ   3    ΣΑΒ.  20/4/2013    9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3    ΡΩΜΑΝΟΣ    ΣΑΒ.  20/4/2013    10.00
ΔΕΙΛΙΝΑ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΣΑΒ.  20/4/2013    12.00

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    Κυρ. 21-4-2013    11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    ΠΟΑ   3    Κυρ. 21-4-2013    12.00
ΑΟΚ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3    Κυρ. 21-4-2013    9.00
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    Κυρ. 21-4-2013    10.00
0    ΔΕΙΛΙΝΑ    ΡΕΠΟ    ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
Το Σάββατο 20-4-2013 η ημιτελική φάση
1-4     ώρα     9.00    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   –  ΛΙΝΤΟ
2-3     ώρα   10.00    ΟΦΗ                 –   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Την Κυριακή 21-4-2013  η τελική φάση
Οι ηττημένοι από τις θέσεις (1-4) – (2-3)  μικρό  τελικό  για θέση 3-4 ώρα     9.00
Οι  νικητές    από τις θέσεις  (1-4) – (2-3) μεγάλο τελικό για θέση 1-2 ώρα   10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΝΑΛΗΨΗ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΣΑΒ.  20/4/2013    13.00
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΠΑΛΙΑΝΗ    ΣΑΒ.  20/4/2013    11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΠΟΑ   2    ΣΑΒ.  20/4/2013    12.00
ΟΦΗ   2    ΛΙΝΤΟ   2    ΣΑΒ.  20/4/2013    9.00
ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ    ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ    ΣΑΒ.  20/4/2013    10.00

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    ΠΑΛΙΑΝΗ    ΚΥΡ. 21-4-2013    11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΠΟΑ   2    ΚΥΡ. 21-4-2013    10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΟΦΗ   2    ΚΥΡ. 21-4-2013    9.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΑΝΑΛΗΨΗ    ΚΥΡ. 21-4-2013    13.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ    ΚΥΡ. 21-4-2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ       

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΣΙΤΕΣ    ΡΑΥΚΟΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.    ΣΑΒ. 20-4-2013    12.00
ΠΑΟ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΣΑΒ. 20-4-2013    9.00
ΠΑΤΟΥΧΑΣ    ΖΑΡΟΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    13.00

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3    ΡΩΜΑΝΟΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    9.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.    ΠΑΟ    ΚΥΡ. 21/4/2013    12.00
ΖΑΡΟΣ    ΑΣΙΤΕΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΠΑΤΟΥΧΑΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    13.00
ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

Το Σάββατο 20-4-2013 η ημιτελική φάση
1-4     ώρα   10.00    ΛΙΝΤΟ             –     ΟΦΗ
2-3     ώρα   11.00    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  –     ΠΟΑ
Την Κυριακή 21-4-2013  η τελική φάση
Οι ηττημένοι από τις θέσεις (1-4) – (2-3)  μικρό  τελικό  για θέση 3-4 ώρα 10.00
Οι  νικητές     από τις θέσεις (1-4) – (2-3) μεγάλο τελικό για θέση 1-2 ώρα 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΠΟΑ   2    ΟΦΗ   2    ΣΑΒ. 20-4-2013    12.00
ΠΑΟΚ    ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΣΑΒ. 20-4-2013    10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΛΙΝΤΟ   2    ΣΑΒ. 20-4-2013    9.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΣΑΒ. 20-4-2013    11.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1    ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ    ΣΑΒ. 20-4-2013    13.00

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1    ΚΥΡ. 21/4/2013    11.00
ΠΑΟΚ    ΟΦΗ   2    ΚΥΡ. 21/4/2013    10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΚΥΡ. 21/4/2013    9.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1    ΚΥΡ. 21/4/2013    12.00
ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ    ΠΟΑ   2    ΚΥΡ. 21/4/2013    13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΠΑΟ    ΣΑΒ. 20-4-2013    9.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3    ΣΑΒ. 20-4-2013    12.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΣΑΒ. 20-4-2013    10.00
ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΑΕΚ    ΣΑΒ. 20-4-2013    11.00
0    ΠΟΑ   3    ΡΕΠΟ    ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΕΚ    0    ΚΥΡ. 21/4/2013    ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2    ΠΑΟ    ΚΥΡ. 21/4/2013    12.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3    ΚΥΡ. 21/4/2013    10.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΚΥΡ. 21/4/2013    11.00
ΠΟΑ   3    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΚΥΡ. 21/4/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ   3    ΔΕΙΛΙΝΑ    ΣΑΒ. 20-4-2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Α..  2    ΗΡΑΚΛΗΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    9.00
ΟΦΗ    3    ΜΙΝΩΙΚΗ    ΣΑΒ. 20-4-2013    11.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    13.00
ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ    ΚΟΡΟΙΒΟΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    12.00

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Α..  2    ΔΕΙΛΙΝΑ    ΚΥΡ. 21/4/2013    10.00
ΟΦΗ    3    ΗΡΑΚΛΗΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    9.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΚΥΡ. 21/4/2013    13.00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ    ΛΙΝΤΟ   3    ΚΥΡ. 21/4/2013    11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

10η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΣ    ΠΑΟ    ΣΑΒ. 20-4-2013    12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3    ΣΑΒ. 20-4-2013    9.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΜΟΙΡΕΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    10.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΣΑΒ. 20-4-2013    11.00
0    ΠΟΑ   3    ΡΕΠΟ    ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    0    ΚΥΡ. 21/4/2013    ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2    ΠΑΟ    ΚΥΡ. 21/4/2013    9.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3    ΚΥΡ. 21/4/2013    10.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    12.00
ΠΟΑ   3    ΓΟΡΤΥΣ    ΚΥΡ. 21/4/2013    11.00

  •  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ  1997   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ    19
2    ΜΙΝΩΙΚΗ    14
3    ΟΦΗ    13
4    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    12
5    ΗΡΑΚΛΗΣ    12
6    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    7
7    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.    1
8    ΠΑΟΚ    1

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998-99   A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ   1    13
2    ΠΟΑ    1    10
3    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    8
4    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ.  1    4
5    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    3

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   B΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    17
2    ΠΟΑ  2    14
3    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    12
4    ΑΟΤ    12
5    ΟΦΗ    9
6    ΛΙΝΤΟ   2    9
7    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    4
8    ΠΑΛΙΑΝΗ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΝΩΣΗ 2011    21
2    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ    13
3    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α    12
4    ΜΟΙΡΕΣ    12
5    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    9
6    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2    8
7    ΛΙΝΤΟ  3    7
8    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    18
2    ΑΟΚ    13
3    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    11
4    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    9
5    ΡΩΜΑΝΟΣ    7
6    ΔΕΙΛΙΝΑ    7
7    ΠΟΑ  3    5
8    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α3    5
9    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   3    2

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1    21
2    ΟΦΗ 1    10
3    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    10
4    ΛΙΝΤΟ 1    9
5    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1    7
6    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    6
7    ΠΟΑ 1    6
8    ΑΟΤ 1    6

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    18
2    ΛΙΝΤΟ  2    16
3    ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ    15
4    ΜΙΝΩΙΚΗ  1    10
5    ΟΦΗ  2    10
6    ΑΝΑΛΗΨΗ    9
7    ΠΟΑ  2    8
8    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ    4
9    ΠΑΛΙΑΝΗ    3
10    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2    3

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΠΑΟΚ    21
2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    15
3    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    12
4    ΛΙΝΤΟ  3    12
5    ΟΦΗ  3    10
6    ΔΕΙΛΙΝΑ    9
7    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    4
8    ΜΟΙΡΕΣ     0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    21
2    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    15
3    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    13
4    ΠΟΑ  3    12
5    ΜΙΝΩΙΚΗ  2    9
6    ΕΝΩΣΗ 2011    6
7    ΗΡΑΚΛΗΣ    4
8    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2    3

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΠΑΟ    21
2    ΑΣΙΤΕΣ    18
3    ΖΑΡΟΣ    16
4    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ    12
5    ΡΩΜΑΝΟΣ    9
6    ΠΑΤΟΥΧΑΣ    7
7    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3    6
8    ΡΑΥΚΟΣ    5
9    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3    4
10    ΓΟΡΤΥΣ    3

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ  1    16
2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    16
3    ΠΟΑ  1    15
4    ΟΦΗ  1    13
5    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    10
6    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    7
7    ΑΟΤ    3
8    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ  2    21
2    ΜΙΝΩΙΚΗ  1    16
3    ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ    15
4    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1    12
5    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2    11
6    ΠΑΟΚ    10
7    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2    6
8    ΟΦΗ  2    5
9    ΠΟΑ  2    2
10    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  1    2

  • Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία