listen live
ακούτε τώρα: 07:00-08:00

Σύνδεση με Real Fm

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-08:00

Σύνδεση με Real Fm

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Νίκος Στραβελάκης)

e-radio logo

Διεξήχθη η 7η αγωνιστική του παιδικού πρωταθλήματος

Που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Με μεγάλη επιτυχία και χωρίς αναβολές, παρά τις δύσκολες καιρικές καταστάσεις λόγω αέρα , συνεχίστηκε το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής.

Σας γνωστοποιούμε τα αποτελέσματα , την βαθμολογία καθώς και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 13-14/4/2013.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΑΕΚ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

2-1

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

ΠΑΟΚ

2-2

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΦΗ

1-2

 

ΛΙΝΤΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

3-0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

                                                                     ΑΠΟΤ.

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

3-1

 

 

ΠΟΑ  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

0-0

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΟΑ  2

  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

1-1

 

ΑΟΤ

ΠΑΛΙΑΝΗ

3-0

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΟΦΗ

1-0

 

ΛΙΝΤΟ  2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

1-0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

2-3

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

1-2

 

 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΕΝΩΣΗ  2011

1-5

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

3-1

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΡΩΜΑΝΟΣ

3-3

 

ΑΟΚ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

2-2

 

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

6-1

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΟΑ   3

1-1

 

0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α  3

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΟΤ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

0-3

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

3-0

 

ΠΟΑ   1

ΛΙΝΤΟ   1 

2-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

ΟΦΗ   1

0-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ   2

2-3

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

3-2

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΑΝΑΛΗΨΗ

0-1

 

ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ

ΠΟΑ   2

2-1

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΟΦΗ   2

0-6

 

 

 

 


ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΑΟΚ

0-9

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΟΦΗ   3

1-2

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΜΟΙΡΕΣ

14-0

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΛΙΝΤΟ  3

1-3

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

2-2

 

ΕΝΩΣΗ  2011

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

1-3

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΠΟΑ   3

5-1

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

5-1

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΠΑΟ

1-9

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3

ΓΟΡΤΥΣ

1-14

 

ΡΑΥΚΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

4-3

 

ΖΑΡΟΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

5-3

 

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.

4-6

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

3-9

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

8-0

 

ΛΙΝΤΟ   1

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1

2-1

 

 ΠΟΑ   1

ΟΦΗ   1

3-0

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΟΑ   2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1

2-8

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΠΑΟΚ

4-4

 

ΟΦΗ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

2-5

 

ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

4-5

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1

ΛΙΝΤΟ   2

0-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ  2011

4-3

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΟΦΗ  3

1-7

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

10-1

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΜΟΙΡΕΣ

10-3

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

1-2

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2

11-2

 

ΠΑΟ

ΑΕΚ

10-1

 

ΠΟΑ   3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3

0-3

 

0

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

8-3

 

 ΠΟΑ  1

0

ΡΕΠΟ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

3-4

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΟΦΗ   1

3-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

0-7

 

 ΠΟΑ  1

0

1-7

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

5-5

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΟΦΗ   1

7-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΛΙΝΤΟ   3

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

3-4

 

ΟΦΗ    3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    2

4-4

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

1-7

 

ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

0-5

 

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

6-5

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΓΟΡΤΥΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

1-2

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2

5-1 

 

ΠΑΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

3-1

 

ΠΟΑ   3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3

2-0

 

0

ΜΟΙΡΕΣ

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

0

ΠΟΑ 

ΡΕΠΟ

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

0-10

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΠΑΟΚ

4-5

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΦΗ   1

7-7

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΑΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

5-2

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΟΦΗ   2

8-4

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΜΟΙΡΕΣ

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997     Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : AEK

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΣΑΒ.   13-4-2013

9.00

 

ΛΙΝΤΟ

ΟΦΗ

ΣΑΒ.   13-4-2013

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΟΚ

ΣΑΒ.   13-4-2013

12.00

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΑΒ.   13-4-2013

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ     Β΄  ΓΥΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

0

ΛΙΝΤΟ   1

ΣΑΒ.   13-4-2013

ΡΕΠΟ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΣΑΒ.   13-4-2013

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΠΟΑ  1

ΣΑΒ.   13-4-2013

10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒ.   13-4-2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ  2

ΟΦΗ

ΣΑΒ.   13-4-2013

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΣΑΒ.   13-4-2013

10.00

 

ΑΟΤ

ΠΟΑ  2

ΣΑΒ.   13-4-2013

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

ΣΑΒ.   13-4-2013

10.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΕΝΩΣΗ  2011

ΣΑΒ.   13-4-2013

11.00

 

 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΣΑΒ.   13-4-2013

9.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΛΙΝΤΟ  3

ΣΑΒ.   13-4-2013

12.00

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΣΑΒ.  13/4/2013

9.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΟΚ

ΣΑΒ.  13/4/2013

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒ.  13/4/2013

11.00

 

ΠΟΑ   3

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΣΑΒ.  13/4/2013

12.00

 

0

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΣΑΒ.  13/4/2013

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ   1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

11.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

ΛΙΝΤΟ   1 

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

9.00

 

ΠΟΑ   1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΝΑΛΗΨΗ

ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ

ΣΑΒ.  13/4/2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΣΑΒ.  13/4/2013

9.00

 

ΟΦΗ   2

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΣΑΒ.  13/4/2013

10.00

 

ΠΟΑ   2

ΑΣΤΕΡ.  ΜΥΡΤΙΑΣ

ΣΑΒ.  13/4/2013

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΣΑΒ.  13/4/2013

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

12.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΟΦΗ   3

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

9.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

9.00

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΠΟΑ   3

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

12.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

10.00

 

ΕΝΩΣΗ  2011

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

11.00

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

12.00

 

ΠΑΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3

ΚΥΡ. 14/4/2013

9.00

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.

ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΣΙΤΕΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

11.00

 

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΡΑΥΚΟΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ   1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

9.00

 

 ΠΟΑ   1

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

11.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14-4-2013

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ

ΚΥΡ. 14/4/2013

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΚΥΡ. 14/4/2013

12.00 

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΠΑΟΚ

ΚΥΡ. 14/4/2013

10.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΠΟΑ   2

ΚΥΡ. 14/4/2013

9.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1

ΟΦΗ   2

ΚΥΡ. 14/4/2013

13.00  

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΕΝΩΣΗ  2011

ΚΥΡ. 14-4-2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΚΥΡ. 14-4-2013

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΟΦΗ  3

ΚΥΡ. 14-4-2013

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 14-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΕΚ

ΠΟΑ   3

ΚΥΡ. 14/4/2013

12.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

11.00

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2

ΚΥΡ. 14/4/2013

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΚΥΡ. 14/4/2013

9.00

 

0

ΠΑΟ

ΚΥΡ. 14/4/2013

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΥΡ. 14-4-2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΑΟΤ

ΚΥΡ. 14-4-2013

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

0

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

 

 ΠΟΑ  1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΚΥΡ. 14-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1

ΚΥΡ. 14-4-2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΠΑΟΚ

ΚΥΡ. 14-4-2013

11.00

 

ΠΟΑ    2

ΟΦΗ   2

ΚΥΡ. 14-4-2013

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡ. 14-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

11.00

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΟΦΗ    3

ΚΥΡ. 14/4/2013

13.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    2

ΚΥΡ. 14/4/2013

12.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΛΙΝΤΟ   3

ΚΥΡ. 14/4/2013

9.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 14/4/2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΠΟΑ   3

ΚΥΡ. 14/4/2013

10.00

 

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ. 14/4/2013

9.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2

ΚΥΡ. 14/4/2013

11.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3

ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡ. 14/4/2013

12.00

 

0

ΠΑΟ

ΚΥΡ. 14/4/2013

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ   1

ΠΟΑ 

ΚΥΡ. 14-4-2013

12.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ

ΚΥΡ. 14-4-2013

11.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΚΥΡ. 14-4-2013

10.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

0

ΚΥΡ. 14-4-2013

0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

8η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΚΥΡ. 14-4-2013

9.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΟΦΗ   2

ΚΥΡ. 14-4-2013

10.00

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΠΑΟ

ΚΥΡ. 14-4-2013

12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

                ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1997   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ

16

2

ΟΦΗ

13

3

ΜΙΝΩΙΚΗ

11

4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

9

5

ΗΡΑΚΛΗΣ

9

6

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7

7

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

1

8

ΠΑΟΚ

1

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998-99   A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ   1

13

2

ΠΟΑ    1

7

3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

5

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ.  1

4

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

3

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   B΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΟΑ  2

14

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

14

3

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

9

4

ΑΟΤ

9

5

ΟΦΗ

8

6

ΛΙΝΤΟ   2

8

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4

8

ΠΑΛΙΑΝΗ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΝΩΣΗ 2011

18

2

ΜΟΙΡΕΣ

12

3

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

10

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α

9

5

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

9

6

ΛΙΝΤΟ  3

7

7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

5

8

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

0

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

18

2

ΑΟΚ

10

3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

8

4

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

8

5

ΡΩΜΑΝΟΣ

7

6

ΠΟΑ  3

5

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α3

4

8

ΔΕΙΛΙΝΑ

4

9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   3

2

 

 

 

 


ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

18

2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

10

3

ΟΦΗ 1

7

4

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

6

5

ΑΟΤ 1

6

6

ΛΙΝΤΟ 1

6

7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

6

8

ΠΟΑ 1

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

18

2

ΛΙΝΤΟ  2

13

3

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

12

4

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

9

5

ΑΝΑΛΗΨΗ

9

6

ΟΦΗ  2

9

7

ΠΟΑ  2

7

8

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

3

9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

3

10

ΠΑΛΙΑΝΗ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΑΟΚ

18

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

15

3

ΛΙΝΤΟ  3

12

4

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

9

5

ΔΕΙΛΙΝΑ

9

6

ΟΦΗ  3

7

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

1

8

ΜΟΙΡΕΣ

0

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

18

2

ΠΟΑ  3

12

3

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

12

4

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

10

5

ΜΙΝΩΙΚΗ  2

9

6

ΕΝΩΣΗ 2011

6

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

3

8

ΗΡΑΚΛΗΣ

1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΑΟ

18

2

ΑΣΙΤΕΣ

15

3

ΖΑΡΟΣ

13

4

ΡΩΜΑΝΟΣ

9

5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

9

6

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

6

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3

6

8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

4

9

ΡΑΥΚΟΣ

4

10

ΓΟΡΤΥΣ

3

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ  1

13

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

13

3

ΠΟΑ  1

12

4

ΟΦΗ  1

10

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

10

6

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

7

7

ΑΟΤ

3

8

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ  2

18

2

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

13

3

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

12

4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

11

5

ΠΑΟΚ

10

6

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

9

7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

6

8

ΟΦΗ  2

4

9

ΠΟΑ  2

2

10

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  1

1

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία