listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

listen live
ακούτε τώρα: 19:00-20:00

"Κορίτσια για Μπάλα" - Αντζελίνα Μαυράκη και Ειρήνη Άγα

ακολουθεί: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

e-radio logo

Με μεγάλη επιτυχία συνεχίστηκε το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Με την διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής.

Με μεγάλη επιτυχία , με την διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ .

Συνολικά πραγματοποιήθηκαν 80 παιχνίδια το Σαββατοκύριακο 30-31/3/2013.

Σας γνωστοποιούμε τα αποτελέσματα , την βαθμολογία καθώς και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 6-7/4/2013.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΑΕΚ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΑΟΚ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

0-3

 

ΟΦΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ

0-2

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

2-0

 

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

1-1


ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική

                                                                     ΑΠΟΤ.

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

0-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-  1

ΛΙΝΤΟ  1

1-3

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

0-2

 

ΟΦΗ

ΠΟΑ  2

0-1

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΟΤ

0-1

 

ΛΙΝΤΟ  2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

1-1


 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

0-1

 

ΕΝΩΣΗ  2011

ΛΙΝΤΟ  3

3-2

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

0-7

 

ΜΟΙΡΕΣ

 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

3-1

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

1-2

 

ΑΟΚ

0

ΡΕΠΟ

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΑ

1-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

0-3

 

ΠΟΑ   3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

0-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

2-2

 

ΛΙΝΤΟ   1 

ΑΟΤ

1-1

 

ΟΦΗ   1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1

0-1

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

ΠΟΑ   1

1-0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ

4-2

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

5-0

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ

0-1

 

ΟΦΗ   2

ΠΑΛΙΑΝΗ

6-1

 

ΠΟΑ   2

ΑΝΑΛΗΨΗ

1-2

 

 

 

 


ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΦΗ   3

ΠΑΟΚ

5-6

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΔΕΙΛΙΝΑ

1-4

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

2-4

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

1-4

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

4-2

 

ΠΟΑ   3

ΗΡΑΚΛΗΣ

5-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

ΕΝΩΣΗ  2011

1-3

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

6-1

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΓΟΡΤΥΣ

ΑΣΙΤΕΣ

0-3

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

8-2

 

ΠΑΟ

ΖΑΡΟΣ

7-1

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.

ΡΑΥΚΟΣ

3-2

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

7-3

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΟΤ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

0-2

 

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

5-3

 

ΟΦΗ   1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

3-0

 

 ΠΟΑ   1

ΛΙΝΤΟ   1

2-4

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΠΑΟΚ

ΠΟΑ   2

2-1

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1

5-2

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1

ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ

1-4

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΟΦΗ   2

5-3

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

3-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΦΗ  3

ΕΝΩΣΗ  2011

1-6

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΔΕΙΛΙΝΑ

2-8

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

1-4

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

1-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

3-7

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

0

ΡΕΠΟ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΠΟΑ   3

4-3

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΠΑΟ

1-6

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3

ΑΕΚ

2-4

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

0

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΡΕΠΟ

 

ΑΟΤ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

6-4

 

ΟΦΗ   1

 ΠΟΑ  1

6-7

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

5-1

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΦΗ   2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1

2-6

 

ΠΑΟΚ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

6-3

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2

1-5

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΠΟΑ    2

8-2

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Α..  2

ΛΙΝΤΟ   3

1-3

 

ΟΦΗ    3

ΑΣΤΕΡ.   ΜΥΡΤΙΑΣ

4-10

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΚΟΡΟΙΒΟΣ

6-1

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΔΕΙΛΙΝΑ

3-0

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

3-3

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2

ΓΟΡΤΥΣ

6-4

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

0

ΡΕΠΟ

 

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΠΟΑ   3

4-2

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΠΑΟ

3-5

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

9-6

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΠΟΑ 

6-3

 

ΠΑΟΚ

0

ΡΕΠΟ

 

ΟΦΗ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

12-0

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΙΝΤΟ   1

2-4

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική

ΑΠΟΤ.

 

ΟΦΗ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

5-3

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΠΑΟ

3-7

 

ΛΙΝΤΟ   2

ΑΣΙΤΕΣ

1-12

 

 

 

 

 

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997     Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : AEK

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

9.00

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

ΠΑΟΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΦΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

12.00

 

ΛΙΝΤΟ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ     Β΄  ΓΥΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

0

ΣΑΒ.   6-4-2013

ΡΕΠΟ

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΣΑΒ.   6-4-2013

11.00

 

ΠΟΑ  1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΣΑΒ.   6-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ  2

  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

10.00

 

ΑΟΤ

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΟΦΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

9.00

 

ΛΙΝΤΟ  2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

9.00

 

 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΕΝΩΣΗ  2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

12.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2013

11.00

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΣΑΒ.  6/4/2013

10.00

 

ΑΟΚ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒ.  6/4/2013

11.00

 

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΣΑΒ.  6/4/2013

12.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΟΑ   3

ΣΑΒ.  6/4/2013

9.00

 

0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3

ΣΑΒ.  6/4/2013

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΟΤ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΠΟΑ   1

ΛΙΝΤΟ   1 

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1

ΟΦΗ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ   2

ΣΑΒ.  6/4/2013

13.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΣΑΒ.  6/4/2013

10.00

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΑΝΑΛΗΨΗ

ΣΑΒ.  6/4/2013

12.00

 

ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ

ΠΟΑ   2

ΣΑΒ.  6/4/2013

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΟΦΗ   2

ΣΑΒ.  6/4/2013

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΟΦΗ   3

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΛΙΝΤΟ  3

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΕΝΩΣΗ  2011

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΠΟΑ   3

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

                                                                   

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΠΑΟ

ΚΥΡ. 7/4/2013

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3

ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

10.00

 

ΡΑΥΚΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΚΥΡ. 7/4/2013

9.00

 

ΖΑΡΟΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

12.00

 

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.

ΚΥΡ. 7/4/2013

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

 ΠΟΑ   1

ΟΦΗ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ   2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1

ΚΥΡ. 7/4/2013

13.00  

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

ΠΑΟΚ

ΚΥΡ. 7/4/2013

10.00

 

ΟΦΗ   2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2

ΚΥΡ. 7/4/2013

9.00

 

ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ   1

ΚΥΡ. 7/4/2013

12.00 

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1

ΛΙΝΤΟ   2

ΚΥΡ. 7/4/2013

11.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ  2011

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

ΟΦΗ  3

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΛΙΝΤΟ  3

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3

ΜΙΝΩΙΚΗ   2

ΚΥΡ. 7/4/2013

9.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2

ΚΥΡ. 7/4/2013

10.00

 

ΠΑΟ

ΑΕΚ

ΚΥΡ. 7/4/2013

12.00

 

ΠΟΑ   3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3

ΚΥΡ. 7/4/2013

11.00

 

0

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΚΥΡ. 7/4/2013

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

 ΠΟΑ  1

0

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

ΡΕΠΟ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΟΦΗ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

 ΠΟΑ  1

0

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

ΡΕΠΟ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΟΦΗ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ   3

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΚΥΡ. 7/4/2013

13.00

 

ΟΦΗ    3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    2

ΚΥΡ. 7/4/2013

9.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

10.00

 

ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

11.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ. 7/4/2013

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΟΡΤΥΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

12.00

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2

ΚΥΡ. 7/4/2013

9.00

 

ΠΑΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

11.00

 

ΠΟΑ   3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3

ΚΥΡ. 7/4/2013

10.00

 

0

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡ. 7/4/2013

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

0

ΠΟΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

ΡΕΠΟ

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

ΛΙΝΤΟ   1

ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

11.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΦΗ   1

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η Αγωνιστική

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

9.00

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΟΦΗ   2

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

12.00

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  7-4-2013

10.00

 

 

 

 

 

 

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1997   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ

13

2

ΜΙΝΩΙΚΗ

11

3

ΟΦΗ

10

4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

9

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

7

6

ΗΡΑΚΛΗΣ

6

7

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.

0

8

ΠΑΟΚ

0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998-99   A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ   1

10

2

ΠΟΑ    1

6

3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ.  1

4

4

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

4

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1

3

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   B΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΟΑ  2

13

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

11

3

ΟΦΗ

8

4

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

8

5

ΑΟΤ

6

6

ΛΙΝΤΟ   2

5

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4

8

ΠΑΛΙΑΝΗ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΝΩΣΗ 2011

15

2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α

9

3

ΜΟΙΡΕΣ

9

4

ΛΙΝΤΟ  3

7

5

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

7

6

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

6

7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

5

8

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

0

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

15

2

ΑΟΚ

9

3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

7

4

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

7

5

ΡΩΜΑΝΟΣ

6

6

ΠΟΑ  3

4

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α3

4

8

ΔΕΙΛΙΝΑ

3

9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   3

2

 

 

 

 


ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

15

2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

9

3

ΟΦΗ 1

6

4

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

6

5

ΑΟΤ 1

6

6

ΛΙΝΤΟ 1

6

7

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

3

8

ΠΟΑ 1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2

15

2

ΛΙΝΤΟ  2

10

3

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

9

4

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

9

5

ΠΟΑ  2

7

6

ΑΝΑΛΗΨΗ

6

7

ΟΦΗ  2

6

8

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

3

9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2

3

10

ΠΑΛΙΑΝΗ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΠΑΟΚ

15

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3

12

3

ΛΙΝΤΟ  3

9

4

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

9

5

ΔΕΙΛΙΝΑ

9

6

ΟΦΗ  3

4

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2

1

8

ΜΟΙΡΕΣ

0

 

 

 

 

 

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

15

2

ΠΟΑ  3

12

3

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

9

4

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

9

5

ΜΙΝΩΙΚΗ  2

6

6

ΕΝΩΣΗ 2011

6

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2

3

8

ΗΡΑΚΛΗΣ

0

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΑΣΙΤΕΣ

15

2

ΠΑΟ

15

3

ΖΑΡΟΣ

10

4

ΡΩΜΑΝΟΣ

9

5

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

6

6

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3

6

7

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

6

8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

4

9

ΡΑΥΚΟΣ

1

10

ΓΟΡΤΥΣ

0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1

10

2

ΛΙΝΤΟ  1

10

3

ΟΦΗ  1

10

4

ΠΟΑ  1

9

5

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

7

6

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

7

7

ΑΟΤ

3

8

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

1

 

 

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΙΝΤΟ  2

15

2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

10

3

ΜΙΝΩΙΚΗ  1

10

4

ΠΑΟΚ

9

5

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ

9

6

ΟΦΗ  2

7

7

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

6

8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

3

9

ΠΟΑ  2

2

10

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  1

1

  • Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία