listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Με επιτυχία συνεχίστηκε το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Με την διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής,

Με μεγάλη επιτυχία συνεχίστηκε με την διεξαγωγή της 5ης  αγωνιστικής , το παιδικό τουρνουά  ποδοσφαίρου  του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

  • Αναλυτικά το Δελτίο Τύπου:

«Στην διάρκεια του Σαββατοκύριακου 23-24/3/2013 διανεμήθηκαν τα ενημερωτικά φυλλάδια του τουρνουά, που επιμελήθηκε και έκδωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την βοήθεια των χορηγών της εκδήλωσης, τους οποίους και ευχαριστούμε θερμά.

Στο φυλλάδιο αυτό οι γονείς, τα παιδιά και όλοι οι εμπλεκόμενοι του τουρνουά μπορούν να πληροφορηθούν  το πρόγραμμα μέχρι την λήξη του, την προκήρυξή του αλλά και όλες τις αθλητικές δραστηριότητες για το 2013 του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των λίγων  ακαδημιών , που δεν έχουν παραλάβει το φυλλάδιο , να προσέλθουν στα γραφεία του ΔΟΠΑΦΜΑΗ  για την παραλαβή τους.
Επιπλέον υπενθυμίζουμε στους υπευθύνους  των ομάδων , στους μικρούς αθλητές και στους γονείς τους , για αποφυγή δικής τους ταλαιπωρίας , πως τα ξημερώματα της Κυριακής 31-3-2013 μπαίνουμε στο θερινό ωράριο , με αντίστοιχη αλλαγής της ώρας.

  • Ακολουθούν τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής , το πρόγραμμα της 6ης και οι βαθμολογίες τους .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΑΕΚ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΟΦΗ    0-2
ΠΑΟΚ    ΜΙΝΩΙΚΗ    0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ     ΛΙΝΤΟ    1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    1-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική                           ΑΠΟΤ.
ΛΙΝΤΟ  1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    1-0
ΠΟΑ  1    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ.  1    1-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΟΦΗ    1-1
ΠΑΛΙΑΝΗ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    0-4
ΠΟΑ  2    ΛΙΝΤΟ  2    1-0
ΑΟΤ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    0-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ     ΕΝΩΣΗ  2011    0-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    5-0
ΛΙΝΤΟ  3    ΜΟΙΡΕΣ    1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    2-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α  3    0-1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    0    ΡΕΠΟ
ΠΟΑ   3    ΡΩΜΑΝΟΣ    2-3
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    ΑΟΚ    3-0
ΔΕΙΛΙΝΑ    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    0-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
 
5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    ΛΙΝΤΟ   1      1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    ΟΦΗ   1    2-4
ΑΟΤ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1    0-6
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1    ΠΟΑ   1    2-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΝΑΛΗΨΗ    ΟΦΗ   2    0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    2-3
ΠΟΑ   2    ΛΙΝΤΟ   2    0-0
ΠΑΛΙΑΝΗ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    0-4
ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ    ΜΙΝΩΙΚΗ   1    2-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΠΑΟΚ    ΜΟΙΡΕΣ    8-2
ΟΦΗ   3    ΛΙΝΤΟ  3    1-4
ΔΕΙΛΙΝΑ     ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    3-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    1-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ    ΠΟΑ   3    4-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2    6-1
ΗΡΑΚΛΗΣ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    2-3
ΕΝΩΣΗ  2011    ΜΙΝΩΙΚΗ   2    2-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.    4-7
ΑΣΙΤΕΣ    ΠΑΤΟΥΧΑΣ    3-2
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΠΑΟ      0-3
ΡΑΥΚΟΣ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3    4-4
ΖΑΡΟΣ    ΓΟΡΤΥΣ    3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1    3-3
ΑΟΤ    ΟΦΗ   1    1-7
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ      ΠΟΑ   1    3-8
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΛΙΝΤΟ   1    5-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΛΙΝΤΟ   2    0-7
ΠΟΑ   2    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1    4-4
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1    5-3
ΟΦΗ   2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    1-2
ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ    ΠΑΟΚ    6-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΕΝΩΣΗ  2011    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2    5-2
ΟΦΗ  3    ΜΟΙΡΕΣ    1-5
ΔΕΙΛΙΝΑ     ΛΙΝΤΟ  3    2-6
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΕΚ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    2-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    0    ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3    ΜΙΝΩΙΚΗ   2    4-1
ΠΑΟ    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    8-3
ΠΟΑ   3    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2    6-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΑΟΤ    4-5
0    ΟΦΗ   1    ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    ΛΙΝΤΟ   1    2-9
ΠΟΑ  1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    4-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1    ΠΑΟΚ    2-4
ΟΦΗ   2    ΜΟΙΡΕΣ    5-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΛΙΝΤΟ   2    1-9
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2    ΠΟΑ    2    3-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΜΙΝΩΙΚΗ    6-6
ΛΙΝΤΟ   3    ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΥΡΤΙΑΣ    5-11
ΗΡΑΚΛΗΣ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    4-3
ΔΕΙΛΙΝΑ    ΟΦΗ    3    0-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Α..  2    3-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΜΟΙΡΕΣ    3-0
ΓΟΡΤΥΣ    0    ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3    ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    1-4
ΠΑΟ    ΜΙΝΩΙΚΗ    0-8
ΠΟΑ   3    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2    6-7

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΠΟΑ      ΠΑΟΚ    1-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    ΟΦΗ   1    4-4
0    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΛΙΝΤΟ   1    0-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

5η Αγωνιστική    ΑΠΟΤ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2    ΜΟΙΡΕΣ    1-2
ΟΦΗ   2    ΛΙΝΤΟ   2    3-1
ΑΣΙΤΕΣ    ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ    11-1

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997     Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : AEK

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΠΑΟΚ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    9.00
ΟΦΗ    ΗΡΑΚΛΗΣ     ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    10.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    11.00
ΛΙΝΤΟ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1    ΣΑΒ.   30-3-2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-  1    ΛΙΝΤΟ  1    ΣΑΒ.   30-3-2013    11.00
ΠΟΑ  1    0    ΣΑΒ.   30-3-2013    ΡΕΠΟ
 
ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    12.00
ΟΦΗ    ΠΟΑ  2    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ    ΑΟΤ    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    11.00
ΛΙΝΤΟ  2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ     ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    9.00
ΕΝΩΣΗ  2011    ΛΙΝΤΟ  3    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    11.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    10.00
ΜΟΙΡΕΣ     ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΣΑΒ.  30/3/2013    10.00
ΑΟΚ    0    ΣΑΒ.  30/3/2013    ΡΕΠΟ
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΔΕΙΛΙΝΑ    ΣΑΒ.  30/3/2013    9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.  3    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    ΣΑΒ.  30/3/2013    11.00
ΠΟΑ   3    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΣΑΒ.  30/3/2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΛΙΝΤΟ   1      ΑΟΤ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΟΦΗ   1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  1    ΠΟΑ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ    ΣΑΒ.  30/3/2013    13.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΣΑΒ.  30/3/2013    9.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΠΑΝΟΜ  ΑΡΕΝΑ    ΣΑΒ.  30/3/2013    12.00
ΟΦΗ   2    ΠΑΛΙΑΝΗ    ΣΑΒ.  30/3/2013    11.00
ΠΟΑ   2    ΑΝΑΛΗΨΗ    ΣΑΒ.  30/3/2013    10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΟΦΗ   3    ΠΑΟΚ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΔΕΙΛΙΝΑ     ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΛΙΝΤΟ  3    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΠΟΑ   3    ΗΡΑΚΛΗΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2    ΕΝΩΣΗ  2011    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΣ    ΑΣΙΤΕΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   3    ΠΑΤΟΥΧΑΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    13.00
ΠΑΟ    ΖΑΡΟΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    11.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ.    ΡΑΥΚΟΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    12.00
ΡΩΜΑΝΟΣ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΚΥΡ. 31/3/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΟΤ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   1    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ     ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΟΦΗ   1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00
ΠΟΑ   1    ΛΙΝΤΟ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΠΑΟΚ    ΠΟΑ   2    ΚΥΡ. 31/3/2013    10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   1    ΚΥΡ. 31/3/2013    12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ    1    ΠΑΝΟΜ   ΑΡΕΝΑ    ΚΥΡ. 31/3/2013    13.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΟΦΗ   2    ΚΥΡ. 31/3/2013    11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ   1    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  2    ΚΥΡ. 31/3/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΟΦΗ  3    ΕΝΩΣΗ  2011    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2    ΔΕΙΛΙΝΑ     ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΛΙΝΤΟ  3    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ   2    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  3    ΚΥΡ. 31/3/2013    12.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    0    ΚΥΡ. 31/3/2013    ΡΕΠΟ
ΜΙΝΩΙΚΗ   2    ΠΟΑ   3    ΚΥΡ. 31/3/2013    11.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΠΑΟ    ΚΥΡ. 31/3/2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   3    ΑΕΚ    ΚΥΡ. 31/3/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
0    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    ΡΕΠΟ
ΑΟΤ    ΗΡΟΔΟΤΟΣ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΟΦΗ   1     ΠΟΑ  1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΛΙΝΤΟ   1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΟΦΗ   2    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΠΑΟΚ    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   2    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΠΟΑ    2    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Α..  2    ΛΙΝΤΟ   3    ΚΥΡ. 31/3/2013    12.00
ΟΦΗ    3    ΑΣΤΕΡ.   ΜΥΡΤΙΑΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    11.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    ΚΟΡΟΙΒΟΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    13.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    ΔΕΙΛΙΝΑ    ΚΥΡ. 31/3/2013    10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ   2    ΓΟΡΤΥΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ    0    ΚΥΡ. 31/3/2013    ΡΕΠΟ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ    ΠΟΑ   3    ΚΥΡ. 31/3/2013    11.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΠΑΟ    ΚΥΡ. 31/3/2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.  3    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    ΚΥΡ. 31/3/2013    9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    ΠΟΑ      ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    11.00
ΠΑΟΚ    0    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    ΡΕΠΟ
ΟΦΗ   1    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    ΛΙΝΤΟ   1    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η Αγωνιστική    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ    ΩΡΑ
ΟΦΗ   2    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    9.00
ΜΟΙΡΕΣ    ΠΑΟ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    10.00
ΛΙΝΤΟ   2    ΑΣΙΤΕΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ  31-3-2013    12.00

  • ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ  1997   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ    12
2    ΟΦΗ    10
3    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ    8
4    ΜΙΝΩΙΚΗ    8
5    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ    4
6    ΗΡΑΚΛΗΣ    3
7    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π.    0
8    ΠΑΟΚ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998-99   A΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ   1    7
2    ΠΟΑ    1    6
3    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ.  1    4
4    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    3
5    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  1    2

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   B΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΠΟΑ  2    10
2    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    10
3    ΟΦΗ    8
4    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    5
5    ΛΙΝΤΟ   2    4
6    ΗΡΟΔΟΤΟΣ    4
7    ΑΟΤ    3
8    ΠΑΛΙΑΝΗ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΝΩΣΗ 2011    12
2    ΛΙΝΤΟ  3    7
3    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    6
4    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α    6
5    ΜΟΙΡΕΣ    6
6    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2    5
7    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ    4
8    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  1998 –99   Δ΄   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    12
2    ΑΟΚ    9
3    ΓΙΟΥΧΤΑΣ    7
4    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    4
5    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α3    4
6    ΠΟΑ  3    3
7    ΔΕΙΛΙΝΑ    3
8    ΡΩΜΑΝΟΣ    3
9    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   3    1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1    12
2    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    6
3    ΟΦΗ 1    6
4    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1    5
5    ΑΟΤ 1    5
6    ΛΙΝΤΟ 1    5
7    ΠΟΑ 1    2
8    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    12

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  2    12
2    ΛΙΝΤΟ  2    10
3    ΠΟΑ  2    7
4    ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ    6
5    ΜΙΝΩΙΚΗ  1    6
6    ΑΝΑΛΗΨΗ    3
7    ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ    3
8    ΟΦΗ  2    3
9    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ   2    3
10    ΠΑΛΙΑΝΗ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΠΑΟΚ    12
2    ΛΙΝΤΟ  3    9
3    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  3    9
4    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ    6
5    ΔΕΙΛΙΝΑ    6
6    ΟΦΗ  3    4
7    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2    1
8    ΜΟΙΡΕΣ     0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ    12
2    ΠΟΑ  3    9
3    ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ    9
4    ΜΙΝΩΙΚΗ  2    6
5    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    6
6    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2    3
7    ΕΝΩΣΗ 2011    3
8    ΗΡΑΚΛΗΣ    0

ΗΛΙΚΙΕΣ  2000-01   Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΑΣΙΤΕΣ    12
2    ΠΑΟ    12
3    ΖΑΡΟΣ    10
4    ΡΩΜΑΝΟΣ    6
5    ΠΑΤΟΥΧΑΣ    6
6    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3    4
7    ΗΡΟΔΟΤΟΣ  3    3
8    ΓΟΡΤΥΣ    0
9    ΡΑΥΚΟΣ    1
10    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ    3

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  1    10
2    ΠΟΑ  1    9
3    ΛΙΝΤΟ  1    7
4    ΟΦΗ  1    7
5    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1    4
6    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1    4
7    ΑΟΤ    3
8    ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ    1

ΗΛΙΚΙΕΣ  2002-03   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1    ΛΙΝΤΟ  2    12
2    ΟΦΗ  2    7
3    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2    7
4    ΜΙΝΩΙΚΗ  1    7
5    ΠΑΟΚ    6
6    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1    6
7    ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ    6
8    ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2    3
9    ΠΟΑ  2    2
10    ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ  1    1

  • Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.