listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 13:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (6-7/10)

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (6-7/10)

Τους κριτές που θα κρατάνε το χρονόμετρο στα επίσημα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ, αλλά και στα φιλικά που θα πραγματοποιηθούν το διήμερο 6-7/10 όρισε ο ΣΥΚΚΑΚ.

 

Οι κριτές:

ΦΙΛΙΚΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/10/2018

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10/2018

ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΣΚΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/10/2018

ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ –ΑΓΟΡ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΒΑΚ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΑΧ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10/2018

ΛΙΝΤΟ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΦΗ 2 – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡ/ΣΟΥ 12:30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΡΟΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΜΙΧΕΛΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΣΚΗΣΗ
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ- ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΥΔΩΝ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΚΥΔΩΝ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΧ – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/10/2018

ΣΟΥΔΑ 16:00 SIN DREAM TEAM – THE NO STARS
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 18:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ALGIDA ΕΒΓΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 20:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΑΓΑΠΗΝΗΣ ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΙΟ ΑΕΤΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 22:00 FOTARAS BC – MINOA PALACE
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10/2018

ΣΟΥΔΑ 9:00 CHOCOBANANAS – ΛΥΚΟΙ 2018
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11:00 SEBASTIAN’S BEACH – VEGERA EMTC
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13:00 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO – LOCA CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/10/2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 NAMI ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20:00 CARTOON CAFÉ – ΠΕΙΡΑΤΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 22:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ