listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

ακολουθεί: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Οι διατητές της ΕΚΑΣΚ (6-7/10)

Οι διατητές του σαββατοκύριακου (6-7/10)

Τους διαιτητές που θα σφυρίξου τα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ όρισε ο ΣΥΔΚΑΚ  για το σαββατοκύριακο 6-7/10.

Οι διατητές:

07-10-2018 18:00       Κλαδισός         Εφήβων           Ξυλάς Δημήτρης         Φλουρής Νίκος

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

 

προβολή

07-10-2018 17:00       Αλικαρνασσός Νεανίδων        Σκανδαλάκης Νίκος    Καρανικόλα Ρένα

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

προβολή

07-10-2018 16:00       Κλαδισός         Παίδων            Κουλιεράκη Χρύσα     Φλουρής Νίκος

ΚΥΔΩΝ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

προβολή

07-10-2018 16:00       Ακρωτήρι         Εφήβων           Χριστινάκης Βασίλης  Πελίκα Μαρία

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΣΚΗΣΗ

 

προβολή

07-10-2018 16:00       Σητεία Παίδων            Στιβακτάκης Γιάννης   Κατσιέρης Βασίλης

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

προβολή

07-10-2018 15:00       Λίντο   Εφήβων           Μακρής Παναγιώτης  Τσικριτσάκη Βασιλική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 

προβολή

07-10-2018 15:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Κατσαπρακάκης Χρήστος       Ξενάκης Μιχάλης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

προβολή

07-10-2018 14:00       Β.Α.Κ   Παίδων            Μαμάκης Στέφανος   Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΟΦΗ 2 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

προβολή

07-10-2018 14:00       Κλαδισός         Εφήβων           Καμπίτσης Μιχάλης    Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

 

προβολή

07-10-2018 14:00       Ταυρωνίτης     Παίδων            Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ

 

προβολή

07-10-2018 13:00       Ρέθυμνο          Εφήβων           Σταυρουλάκης Μανώλης       Καθαράκης Βασίλης

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

προβολή

07-10-2018 13:00       Αλικαρνασσός Παίδων            Χιωτάκης Νίκος           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

προβολή

07-10-2018 12:30       Χερσόνησος     Εφήβων           Βαρελτζή Αργυρώ       Μαρκάκης Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

προβολή

07-10-2018 12:00       Κλαδισός         Παίδων            Καμπίτσης Μιχάλης    Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

προβολή

07-10-2018 11:00       Αλικαρνασσός Παίδων            Μαρκάκης Γιώργος     Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

προβολή

07-10-2018 11:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Σταυρουλάκης Μανώλης       Καθαράκης Βασίλης

ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2

 

προβολή

06-10-2018 19:00       Κλαδισός         Νεανίδων        Ξυλάς Δημήτρης         Πετράκης Γιώργος

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

προβολή

06-10-2018 17:00       Β.Α.Κ   Παίδων            Μαραγκάκης Ανδρέας            Γεωργιλάκης Δημήτρης

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

προβολή

06-10-2018 17:00       Κλαδισός         Παίδων            Χριστινάκης Νώντας   Βαλούρδος Μιχάλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 

προβολή

06-10-2018 15:30       Νεάπολη         Παίδων            Καρανικόλα Έλενα     Σαλβαράκη Μυρτώ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

προβολή

06-10-2018 15:00       Ακρωτήρι         Παίδων            Κώτσου Λία     Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

 

προβολή

06-10-2018 14:00       Λίντο   Παίδων            Τσίγκου Μαρία           Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

προβολή

06-10-2018 12:30       Χερσόνησος     Παίδων            Καρανικόλα Έλενα     Σαλβαράκη Μυρτώ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ