listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Οι Διαιτητές του Σαββατοκύριακου (29-30/9)

Οι ορισμοί του ΣΥΔΚΑΚ

Με το σαββατοκύριακο γεμάτο «παίδες» ολοκληρώνεται ο Σεπτέμβριος. Και αυτό γιατί τα πρωταθλήματα των παίδων της Κρήτης είναι αυτά που άνοιξαν τη φετινή αυλαία της ΕΚΑΣΚ και συνεχίζουν να μονοπωλούν μέχρι να μπουν στο… χορό και οι υπόλοιπες κατηγορίες.

Οι Διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

30-09-2018 16:00       Χερσόνησος   Παίδων            Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

 

προβολή

30-09-2018 13:00       Ιεράπετρα        Παίδων            Πίπλιος Παναγιώτης   Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

προβολή

30-09-2018 13:00       Λίντο   Παίδων            Τσίγκου Μαρία           Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

προβολή

30-09-2018 12:30       Κλαδισός        Παίδων            Σταυρουλάκης Μανώλης        Μπουζουνιεράκης Κώστας

Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΥΔΩΝ 2

 

προβολή

30-09-2018 12:00       Αλικαρνασσός Παίδων            Ξενάκης Μιχάλης       Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΑΓΟΡ 2

 

προβολή

30-09-2018 12:00       Μοίρες Παίδων            Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Χουλιάρας Γιώργος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

προβολή

30-09-2018 12:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Καθαράκης Βασίλης   Σαλβαράκη Μυρτώ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

προβολή

30-09-2018 11:30       Λίντο   Παίδων            Στιβακτάκης Γιάννης  Βαρελτζή Αργυρώ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ 2

 

προβολή

30-09-2018 11:00       Κλαδισός        Παίδων            Ξυλάς Δημήτρης         Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΧΑΝΙΑ BC – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

προβολή

29-09-2018 17:30       Κλαδισός        Παίδων            Καμπίτσης Μιχάλης   Βαλούρδος Μιχάλης

ΟΑΧ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

προβολή

29-09-2018 17:00       Λίντο   Ανδρών           Μαραγκάκης Ανδρέας            Καρανικόλα Ρένα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (ΦΙΛΙΚΟ)

 

προβολή

29-09-2018 16:00       Κλαδισός        Παίδων            Κατραχούρας Γιώργος            Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

προβολή

29-09-2018 14:00       Ρέθυμνο          Παίδων            Καθαράκης Βασίλης   Σαλβαράκη Μυρτώ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

προβολή

29-09-2018 13:30       Χανίων            Παίδων            Χριστινάκης Νώντας  Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

προβολή

29-09-2018 12:45       Λίντο   Παίδων            Χιωτάκης Νίκος         Μαμάκης Στέφανος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ