listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 -08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (22-23/9)

Οι κριτές στα ματς του Σαββατοκύριακου (22-23/9)

Τους κριτές που θα σημειώνουν στα ματς των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ όρισε ο ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ.

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (22-23/9):

ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΚΥΗ 21-09-2018 ΕΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 24-09-2018

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/09/2018

3o INTERNATIONAL BASKETBALL TOURNAMENT CRETE

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00 ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ – ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΒΣ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (Χ) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΧΑΠΟΕΛ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΒΣ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ.(Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΒΣ) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΒΣ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)

ΦΙΛΙΚΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/09/2018

ΛΙΝΤΟ 17:45 ΔΕΙΛΙΝΟ – ΟΦΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

3ΟΝ3

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 09:30
ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΚ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΦΗ – ΑΓΟΡ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΑΧ
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΟΑΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΓΟΥΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 – ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΑΧ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΒΑΚ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΦΗ 2 – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΧΕΡ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΡΟΛΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΑΓΟΡ 2 – Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΚΥΔΩΝ 2 – ΧΑΝΙΑ BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/09/2018

ΣΟΥΔΑ 16:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – FOTARAS BC
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ
ΣΟΥΔΑ 17:45 MINOA PALACE – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ
ΣΟΥΔΑ 19:30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:15 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/09/2018

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΠΕΙΡΑΤΕΣ – ΛΥΚΟΙ 2018
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00 CHOCOBANANAS – DOWNTOWN CAFÉ PRENATAL
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΣΟΥΔΑ 9:00 HALEPA 86ERS – SEBASTIAN’S BEACH
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 13:00 VEGERA EMTC – CARTOON CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 15:00 DRINK TEAM – ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ- ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ- ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΦΕΙΔΙΑΣ – ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21:00 THE NO STARS – ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/09/2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – SIN DREAM TEAM
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:45 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO – LOCA CAFÉ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ