listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ

Τις κληρώσεις στα πρωταθλήματα της πραγματοποίησε σήμερα (27/8) το απόγευμα στα γραφεία της η Ένωση Κρήτης.  Παρουσία των εκπροσώπων σχεδόν όλων των σωματίων που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της έγινε η κλήρωση σήμερα το απόγευμα στην ΕΚΑΣΚ. Η ένωση Κρήτης ξεκίνησε από την κλήρωση του πρωταθλήματος Ανδρών, ενώ ακολούθησε αυτή των Γυναικών. Στη συνέχεια ανακοινώθηκαν οι

Τις κληρώσεις στα πρωταθλήματα της πραγματοποίησε σήμερα (27/8) το απόγευμα στα γραφεία της η Ένωση Κρήτης.  Παρουσία των εκπροσώπων σχεδόν όλων των σωματίων που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της έγινε η κλήρωση σήμερα το απόγευμα στην ΕΚΑΣΚ. Η ένωση Κρήτης ξεκίνησε από την κλήρωση του πρωταθλήματος Ανδρών, ενώ ακολούθησε αυτή των Γυναικών. Στη συνέχεια ανακοινώθηκαν οι αγωνιστικές στους ομίλους των Εφήβους. Αξίζει να σημειωθεί ότι την τελευταία… στιγμή αποχώρισε η ΟΑΣΗ από το σύνολο της Β κατηγορίας με αποτέλεσμα και στο δεύτερο όμιλο οι ομάδες που συμμετέχουν να μένουν εννιά. Σειρά είχε η «πενταμελή» σύνθεση των Νεανίδων. Την κληρωτίδα διαδέχτηκαν οι κλειδάριθμοι στο πρωτάθλημα Κορασίδων, ενώ την κλήρωση έκλεισαν τα πρωταθλήματα παίδων (παιδων Α και Β), τα οποία και θα ξεκινήσουν ετεροχρονισμένα σε σχέση με τα υπόλοιπα.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ AOK  XANΙΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ AOK  XANΙΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ AOK  XANΙΑ

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ AOK  XANΙΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ AOK  XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ AOK  XANΙΑ

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΚΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ AOK  XANΙΑ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΣΚΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΣΚΗΣΗ

Ρεπώ: ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Ρεπώ: AOK  XANΙΑ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Ρεπώ: ΑΣΚΗΣΗ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ

Ρεπώ: ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΣΚΗΣΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Ρεπώ: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ

Ρεπώ: AOK  XANΙΑ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Ρεπώ: ΑΣΚΗΣΗ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Ρεπώ: ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΚΗΣΗ

Ρεπώ: ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Ρεπώ: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Ρεπώ: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπώ: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

Ρεπώ: ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Δευτέρα, 27 Αυγούστου 2018 – Ε.Ο.Κ. – Σελίδα 3 από 5

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΥΔΩΝ2

Ρεπώ: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΑΧ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΧΑΝΙΑ BC

Ρεπώ: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΓΟΡ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

Ρεπώ: ΧΑΝΙΑ BC

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΚΥΔΩΝ2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 AOK  XANΙΑ

Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Ρεπώ: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΚΥΔΩΝ2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΓΟΡ 2

Ρεπώ: AOK  XANΙΑ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 AOK  XANΙΑ

Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΚΥΔΩΝ2

Ρεπώ: ΑΓΟΡ 2

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΑΓΟΡ 2

Ρεπώ: ΟΑΧ 2

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑΧ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ2

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΟΑΧ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ρεπώ: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 AOK  XANΙΑ

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΚΥΔΩΝ2

Ρεπώ: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑΧ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ BC

Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΓΟΡ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΔΩΝ2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Ρεπώ: ΧΑΝΙΑ BC

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΟΑΧ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΑΓΟΡ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 AOK  XANΙΑ

Ρεπώ: Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΟΑΧ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Ρεπώ: AOK  XANΙΑ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΚΥΔΩΝ2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΓΟΡ 2

Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΑΧ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΚΥΔΩΝ2 AOK  XANΙΑ

Ρεπώ: ΑΓΟΡ 2

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ2

Ρεπώ: ΟΑΧ 2

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC AOK  XANΙΑ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 2

Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΦΗ 2

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ρεπώ: Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΟΦΗ 2

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

Ρεπώ: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Ρεπώ: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Ρεπώ: ΟΦΗ 2

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦΗ 2

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπώ: ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΟΦΗ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΟΦΗ 2

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

Ρεπώ: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΦΗ 2

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Ρεπώ: Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

Ρεπώ: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΗ 2

Ρεπώ: ΑΟΗ ΟΑΣΗ

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Ρεπώ: ΟΦΗ 2

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΦΗ 2

Ρεπώ: ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΟΦΗ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Ρεπώ: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΦΗ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

Ρεπώ: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ