listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

ακολουθεί: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

e-radio logo

Το πρόγραμμα του 10ου Ερασιτεχνικού Τουρνουά Μπάσκετ Τσιβαράς

Η κλήρωση των ομίλων του 10ου Ερασιτεχνικού Τουρνουά Μπάσκετ Τσιβαράς 2018.

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων του 10ου Ερασιτεχνικού Τουρνουά Μπάσκετ Τσιβαράς 2018.
Οι όμιλοι διαμορφώθηκαν ως εξής:
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ/ΠΑΛΑΙΛΩΝΙ
ΣΤΥΛΟΣ
Β ΟΜΙΛΟΣ
Η.Π.Α.
ΣΑΜΩΝΑΣ
ΚΟΥΡΗΤΕΣ
ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΡΑΜΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:
ΠΕΜΠΤΗ 12/7
19:45 ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ – Η.Π.Α.
21:30 ΤΣΙΒΑΡΑΣ – ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/7
19:45 ΡΑΜΝΗ – ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
21:30 ESPRESSO MINI MARKET CAFE – LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/7
19:45 ΣΤΥΛΟΣ – ΚΕΦΑΛΑΣ/ΠΑΛΑΙΛΩΝΙ
21:30 ΚΟΥΡΗΤΕΣ – ΣΑΜΩΝΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/7
19:45 LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
21:30 ΡΑΜΝΗ – ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΤΡΙΤΗ 17/7
19:45 ΚΕΦΑΛΑΣ/ΠΑΛΑΙΛΩΝΙ – ΤΣΙΒΑΡΑΣ
21:30 ΣΤΥΛΟΣ – ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/7
19:45 ΚΟΥΡΗΤΕΣ – ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
21:30 ΣΑΜΩΝΑΣ – Η.Π.Α.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/7
19:45 LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΡΑΜΝΗ
21:30 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO – ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/7
19:45 ΤΙΤΑΝ ΚΑΛΥΒΩΝ- ΣΑΜΩΝΑΣ
21:30 ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ – ΚΕΦΑΛΑΣ/ΠΑΛΑΙΛΩΝΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/7
19:45 ΤΣΙΒΑΡΑΣ – ΣΤΥΛΟΣ
21:30 Η.Π.Α. – ΚΟΥΡΗΤΕΣ
ΤΡΙΤΗ 24/7
19:45 1ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
21:30 2ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/7
19:45 3ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
21:30 4ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/7
20:00 1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/7
19:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
22:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
*Οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση των ομίλων θα είναι οι δύο πρώτες από κάθε όμιλο και οι δύο καλύτερες τρίτες από τους τρεις ομίλους.
**Τα ζευγάρια των προημιτελικών θα προκύψουν από εκ νέου κλήρωση μετά το πέρας της φάσης των ομίλων και θα προέρχονται από δύο γκρουπ δυναμικότητας:
1ο ΓΚΡΟΥΠ:Οι τρεις πρώτοι των τριών ομίλων και η καλύτερη δεύτερη.
2ο ΓΚΡΟΥΠ:Οι υπόλοιποι δύο δεύτεροι και οι δύο τρίτοι που θα έχουν προκριθεί από τη φάση των ομίλων.