listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

e-radio logo

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης στο… δρόμο για την Κίνα

Η Εθνική Ανδρών έκανε το 6-0 στην Α’ Προκριματική Φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2019 και πλέον ετοιμάζεται για την Β’ Προκριματική Φάση που θα αρχίσει τον Σεπτέμβριο.

Στην πρεμιέρα αυτού του επόμενου βήματος προς την Κίνα η Ελλάδα θα αντιμετωπίσει εντός έδρας την Σερβία. Δείτε το πρόγραμμα της ελληνικής ομάδας και συνολικά το πρόγραμμα της Β’ Φάσης:

13/9/2018 Ελλάδα-Σερβία

16/9/2018 Γεωργία-Ελλάδα

30/11/2018 Ελλάδα-Γερμανία

3/12/2018 Σερβία-Ελλάδα

21/2/2019 Ελλάδα-Γεωργία

24/2/2019 Γερμανία-Ελλάδα

Το πρόγραμμα της Β’ Προκριματικής Φάσης

13 Σεπτεμβρίου

Όμιλος Κ

Τσεχία-Ρωσία

Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη

Βουλγαρία-Γαλλία

Όμιλος Λ

Ελλάδα-Σερβία

Ισραήλ-Γεωργία

Εσθονία-Γερμανία

14 Σεπτεμβρίου

Όμιλος Θ

Τουρκία Μαυροβούνιο

Λετονία-Σλοβενία

Ουκρανία-Ισπανία

Όμιλος Ι

Ιταλία-Πολωνία

Ολλανδία-Ουγγαρία

Κροατία-Λιθουανία

16 Σεπτεμβρίου

Όμιλος Κ

Γαλλία-Φινλανδία

Ρωσία-Βουλγαρία

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Τσεχία

Όμιλος Λ

Γερμανία-Ισραήλ

Σερβία-Εσθονία

Γεωργία-Ελλάδα

17 Σεπτεμβρίου

Όμιλος Θ

Ισπανία-Λετονία

Μαυροβούνιο-Ουκρανία

Σλοβενία-Τουρκία

Όμιλος Ι

Λιθουανία-Ολλανδία

Πολωνία-Κροατία

Ουγγαρία-Ιταλία

29 Νοεμβρίου

Όμιλος Θ

Τουρκία-Ισπανία

Λετονία-Μαυροβούνιο

Ουκρανία-Σλοβενία

Όμιλος Ι

Ιταλία-Λιθουανία

Ολλανδία-Πολωνία

Κροατία-Ουγγαρία

30 Νοεμβρίου

Όμιλος Κ

Τσεχία-Γαλλία

Φινλανδία-Ρωσία

Βουλγαρία-Βοσνία Ερζεγοβίνη

Όμιλος Λ

Ελλάδα-Γερμανία

Ισραήλ-Σερβία

Εσθονία-Γεωργία

2 Δεκεμβρίου

Όμιλος Θ

Ισπανία-Ουκρανία

Μαυροβούνιο-Τουρκία

Σλοβενία-Λετονία

Όμιλος Ι

Λιθουανία-Κροατία

Πολωνία-Ιταλία

Ουγγαρία-Ολλανδία

3 Δεκεμβρίου

Όμιλος Κ

Γαλλία-Βουλγαρία

Ρωσία-Τσεχία

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία

Όμιλος Λ

Γερμανία-Εσθονία

Σερβία-Ελλάδα

Γεωργία-Ισραήλ

21 Φεβρουαρίου

Όμιλος Κ

Τσεχία-Βοσνία Ερζεγοβίνη

Φινλανδία-Γαλλία

Βουλγαρία-Ρωσία

Όμιλος Λ

Ελλάδα-Γεωργία

Ισραήλ-Γερμανία

Εσθοανία-Σερβία

22 Φεβρουαρίου

Όμιλος Θ

Τουρκία-Σλοβενία

Λετονία-Ισπανία

Ουκρανία-Μαυροβούνιο

Όμιλος Ι

Ιταλία-Ουγγαρία

Ολλανδία-Λιθουανία

Κροατία-Πολωνία

24 Φεβρουαρίου

Όμιλος Κ

Γαλλία-Τσεχία

Ρωσία-Φινλανδία

Βοσνία Ερζεγοβίνη-Βουλγαρία

Όμιλος Λ

Γερμανία-Ελλάδα

Σερβία-Ισραήλ

Γεωργία-Εσθονία

25 Φεβρουαρίου

Όμιλος Θ

Ισπανία-Τουρκία

Μαυροβούνιο-Λετονία

Σλοβενία-Ουκρανία

Όμιλος Ι

Λιθουανία-Ιταλία

Πολωνία-Ολλανδία

Ουγγαρία-Κροατία

 

 

Οι βαθμολογίες εκκίνησης

Όμιλος Θ

1.Ισπανία 6-0

2.Τουρκία 4-2

3.Λετονία 4-2

4.Μαυροβούνιο 3-3

5.Ουκρανία 3-3

6.Σλοβενία 2-4

Όμιλος Ι

1.Λιθουανία 6-0

2.Ιταλία 4-2

3.Πολωνία 3-3

4.Ολλανδία 3-3

5.Κροατία 3-3

6.Ουγγαρία 3-3

Όμιλος Κ

1.Γαλλία 6-0

2.Τσεχία 5-1

3.Ρωσία 3-3

4.Φινλανδία 3-3

5.Βουλγαρία 2-4

6.Βοσνία Ερζεγοβίνη 2-4

Όμιλος Λ

1.Γερμανία 6-0

2.Ελλάδα 6-0

3.Σερβία 4-2

4.Ισραήλ 3-3

5.Γεωργία 2-4

6.Εσθονία 2-4