listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

e-radio logo

Ρεπο σημερα (22/6) για το Αρκάδι-Ακολουθούν δυο κρίσιμα παιχνίδια

Τα αποτελέσματα της 3ης μέρας του Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στον 1ο Όμιλο της Α2 Γυναικών

Ημέρα ξεκούρασης ήταν η σημερινή (22/6) για το Αρκάδι. Η ομάδα της Κρήτης σήμερα πραγματοποίησε το ρεπό της στον 1ο όμιλο του ειδικού πρωταθλήματος Ανόδου για τα μπαράζ που οδηγούν στην Α2 γυναικών. Όσον αφορά το Αυριανό πρόγραμμα το Αρκάδι αγωνίζεται με τον Άρη Θήβας (16:00), ενώ την Κυριακή στις 15:00 έχει οριστεί το μεγάλο ντέρμπι με τον Έσπερο ΑΟΠΑ.

Τα αποτελέσματα:

ΠΕΛΑΣΓΟΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 65-35
Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Σκουλαρίκης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-6, 15-7, 16-14, 15-8
Πελασγός (Τσατσούλης, Μανιάτη): Σεφέρου 2, Χρανιώτη 15, Χαβάρη 2, Θάνου 10, Τζανετοπούλου 2, Τζιουβέλη, Παπαγγελή 6, Τσιντώνη 2, Αγγελοπούλου 2, Δουκούρη 14, Μιχολιά 2, Καντέλη 8
Ιπποκράτης (Καλυμιωνάρη): Γκοτζάι, Κουντουριώτη 2, Χατζηστεργίου 3, Φρούντζα, Κουτρέτση Ξ 2, Κουτρέτση Ε, Κιαπόκα, Καλυμιονάρη 5, Κουτρέστη Μ  17, Γιαλλούση 2, Μιλίκοβιτς 2, Νικητάρα 2
ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΣ Αιγέας Χίου

ΙΚΑΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ 34-66
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Τζίμης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 7-24, 7-8, 11-23, 9-11
Ίκαρος (Τριπόδη): Τριπόδη, Ισακάι, Περρή 7, Τσαντέ 2, Παμφίλη 5, Σακκά 2, Σταυρινουδάκη 6, Περρή Α. 7, Στεργιώτη, Κουτσουναμέντου 2, Κοτσάμπα 3
Αιγέας (Γιασεμής, Γαλατούλας): Λοϊζου 5, Άγκο 7, Φιλιππάκη 6, Γιοβανάκη 6, Παπαδοπούλου 21, Κρουσουλούδη 2, Καρούση 9, Φεντισίν 6, Ντεντάι, Γιαννιώδη, Τριανταφυλλάκη 4
Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. 71-48

ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 71-48
Διαιτητές: Γρίβα-Αγγελής
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-12, 16-13, 19-10, 16-13
Έσπερος (Φλογέρα): Μιχαηλίδου 2, Φλογέρα 6, Μαρίνη 14, Μαρούντα 4, Τσιακμά 2, Ντάρλα 6, Τραγουστή 9, Ρεκουνιώτη 8, Ψυρρή 9, Αργυροπούλου 2, Μιχαηλίδου 9
Ολυμπιάδα (Κτενά): Πετρίδη 6, Δημοπούλου, Γιαννακούλη 3, Αρβανίτη 19, Λαμπροπούλου, Γανέλα, Κτενά, Αρβανίτη Μ.Ε. 15, Δέμου 3, Μάρα, Καραβοκύρης 2
Άρης Θήβας ΑΕΣ Θησέας Παν. 62-61

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 62-61
Διαιτητές: Γιακείμη, Χρηστίδης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-14, 11-13, 15-20, 19-14
Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Αβραμοπούλου 1, Βούλγαρη, Ντελημιχάλη, Στραουνεάνου 2, Μαυρίδη, Μπούτσικου 8, Γεωργίου, Παπαδημητρίου, Ρούπακα, Λεπενιώτη 20, Μπαζίνα 10, Αναστασίου 21
Θησέας (Αλμπάνης): Φωτέλλη 10, Λάκκα 17, Ταμβακέλλη 2, Τσιμούρτου 6, Κατσούρη, Παυλή 8, Άλασχκαρ, Ξυδιά, Δήμου 11, Καράκλα 7, Μανιάκη, Τσιολακούδη

Σάββατο 23 Ιουνίου
12.00 ΑΣ Αιγεάς Χ. – ΚΟΜ Πελασγός
14.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης – ΠΑΣ Ίκαρος
16.00 ΟΚΑ Αρκάδι – ΑΣ Αρης Θήβας
18.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – Έσπερος ΑΟΠΑ

Κυριακή 24 Ιουνίου
09.00 ΚΟΜ Πελασγός – ΠΑΣ Ικαρος
11.00 ΑΣ Αιγέας – ΑΣΚ Ιπποκράτης
13.00 ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. – ΑΕΣ Θησέας Παν.
15.00 Εσπερος ΑΟΠΑ – ΟΚΑ Αρκάδι

Δευτέρα 25 Ιουνίου
10.00 2ος Α’ υποομίλου – 2ος Β’ υποομίλου